Dom Kultury i Kino "Kosmos"
Dom Kultury i Kino "Kosmos"

Dom Kultury i Kino "Kosmos"

Dom Kultury i Kino Kosmos to instytucja kultury, uruchomiona w 1992 roku. Obiekt mieści się przy ul. Sportowej 28 w Dębicy i jest jedną z czterech placówek wchodzących w skład Miejskiego Ośrodka Kultury. Działalność placówki koncentruje się na organizacji zajęć, warsztatów i różnorodnych wydarzeń związanych z kulturą i sztuką, rozwijaniu zainteresowań wśród lokalnej społeczności, promowaniu artystów i tradycji regionalnej.

Kino Kosmos Dębica repertuar

Działalność edukacyjna i kulturalna Kina Kosmos jest niezwykle rozbudowana. Przy placówce na stałe funkcjonują i dają pokazy zespoły Teatru Kurtyna, Teatru Lab, Dziecięcego Teatru Fantazja, Miejskiej Orkiestry Dętej, Grupy Śpiewaczy Senior i innych. Przestronna sala widowiskowa (369 miejsc) umożliwia również organizację pokazów filmowych.

Kino Kosmos Dębica Bilety

Kino Kosmos Dębica bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dom Kultury i Kino "Kosmos"
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Lisa 3
39-200 Dębica
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/