Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Dom Kultury Mors

Dom Kultury Mors

Dębica, Sportowa 28
Dom Kultury MorsOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Kultury Mors to instytucja kultury, ulokowana przy ulicy Sportowej 28 w Dębicy.

Głównym celem obiektu jest edukacja kulturalna mieszkańców miasta na wielu płaszczyznach, a także szeroko pojęta promocja lokalnej społeczności. W Domu Kultury Mors realizowane są rozmaite przedsięwzięcia kulturalne, wśród których na wyróżnienie zasługują niepowtarzalne koncerty, spektakle teatralne, przeglądy artystyczne.

 

Dom Kultury Mors – o obiekcie

Dom Kultury Mors to miejsce, w którym mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania – organizowane są zajęcia taneczne, wokalne, plastyczne i inne. Dom Kultury Mors jest również współorganizatorem imprez kulturalnych o charakterze patriotycznym, religijnym i rocznicowym.

 

Dom Kultury Mors – wydarzenia

Jakie wydarzenia odbyły się do tej pory w Domu Kultury Mors? Koncerty, spektakle teatralne, występy kabaretów i wiele innych wydarzeń. Na scenie pojawili się Acid Drinkers, Steel Velvet, Urszula, Mikirurka, Pectus, Budka Suflera, IRA, Teresa Werner, Edyta Geppert, Stare Dobre Małżeństwo.

 

Niezwykłym koncertem w Domu Kultury Mors był Koncert Wiedeński, czyli występ wspaniałych operowych solistów, obok których wystąpili kameraliści młodego pokolenia. Na co dzień występują oni z najlepszymi orkiestrami oraz dyrygentami w Polsce oraz za granicą. W koncercie wzięli udział laureaci konkursów muzycznych, skrzypkowie, pianiści, najlepsi soliści estrady polskiej. Publiczność miała okazję usłyszeć przeboje Johanna Straussa, arii z operetek Zemsta nietoperza, Wesoła Wdówka, Baron Cygański, Księżniczka Czardasza, a także Kraina Uśmiechu. Piękny walc Nad Pięknym Modrym Dunajem, duet Usta milczą, dusza śpiewa, Aria Barinkaya Wielka sława to żart i polka Trisch-Trasch zachwyciły słuchaczy. Bilety na koncerty sprzedały się jak świeże bułeczki.

 

Dom Kultury Mors – wydarzenia – co odbyło się w obiekcie? Występy wspaniałych kabaretów, które rozbawiły publikę. Na scenie pojawili się kabaret Jurki, Skeczów Męczących, Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Waldemar Malicki, Smile, Neo-Nówka.

 

Wśród wydarzeń, które miały miejsce w Domu Kultury Mors wymienić należy spektakle teatralne z udziałem znanych, polskich aktorów. Publiczność miała okazję podziwiać przedstawienie Dziwna Para z Arturem Barcisiem, Cezarym Żakiem i Violettą Arlak, Telewizja Kłamie z Bartkiem Kasprzykowskim, Tamarą Arciuch, Bartoszem Opanią i Adamem Fidusiewiczem, Przychodzi baba do lekarza z Adam Adamonisem/Andrzejem Młynarczykiem, Aleksandrą Nieśpielak, Wojciechem Czerwińskim/Krzysztofem Wieszczkiem, Ewą Florczak/Grażyną Zielińską, Dorotą Szperlak i wiele innych.

 

Dom Kultury Mors – koncerty 2022 i inne wydarzenia

Co wydarzy się w najbliższym czasie w Domu Kultury Mors? Koncerty 2022, a wśród nich – występ Sławka Uniatowskiego, który wystąpi z projektem The best of. Podczas koncertu widzowie będą mogli usłyszeć autorskie utwory Sławka, jak również jego aranżacje utworów Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego i Franka Sinatry.

Dom Kultury Mors – koncerty 2022 to nie jedyny typ wydarzeń, który odbędzie się w obiekcie. Już niebawem będzie miał tu miejsce spektakl Kłamstwo, czyli podróż po meandrach ludzkich umysłów. To podróż po historii dwóch par małżeńskich, kochanków i przyjaciół, którzy uwikłali się w niecodzienną sytuację. Spektakl bawi i jednocześnie skłania do myślenia nad ludzkimi zachowaniami.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Dom Kultury Mors?
    Dom Kultury Mors znajduje się w Dębicy przy ulicy Sportowej 28.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Dom Kultury Mors?
    W Domu Kultury Mors odbyło się wiele koncertów, m.in. Steel Velvet, Urszula, Acid Drinkers, Mikirurka, Pectus, IRA, Teresa Werner, Edyta Geppert, Stare Dobre Małżeństwo, Budka Suflera, liczne spektakle teatralne, m.in. Dziwna Para i Przychodzi baba do lekarza, a także występy kabaretów.
  • Kiedy został utworzony Dom Kultury Mors?
    Dom Kultury Mors utworzony został wiele lat temu.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też