Cricoteka

Cricoteka

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, to Instytucja założona z inicjatywy Tadeusza Kantora jako żywe archiwum Teatru Cricot 2. Jej celem jest podtrzymanie tradycji awangardowej twórczości swojego założyciela. Współcześnie, Cricoteka poza funkcją muzeum, galerii sztuki, ośrodka badań oraz archiwum jest również przestrzenią koncertów, spektakli, pokazów filmowych i wydarzeń performatywnych. 

 

Cricoteka Kraków repertuar

Na scenie Cricoteki występowali nie tylko artyści i artystki legendarnego Teatru Cricot 2, ale także postaci rezonujące twórczością z dziełami Kantora: Jaap Blonk, Ushio Shinohara, Marvin Gaye Chetwynd. Pośród najciekawszych pozycji polskich i zagranicznych publiczność mogła zobaczyć i wysłuchać między innymi: Plexus Polaire, Paolę Bianchi, Annę Sowę, grupę Luxus, Rinusa van Alebeeka czy wziąć udział w wydarzeniach festiwali Unsound, Audio Art i Sacrum Profanum.

 

Cricoteka Kraków Bilety

Cricoteka Kraków bilety na najważniejsze wydarzenia znajdziesz na portalu eBilet.pl.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Cricoteka
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Nadwiślańska 2-4
30-527 Kraków

Zakończone spektakle

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/