Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce ChaCharnia

ChaCharnia

Czechowice-Dziedzice, Legionów 83a
ChaCharniaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Odbywające się w lokalu wydarzenia kulturalne, cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców miasta Czechowice-Dziedzice. Świadczy o tym liczba sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Na mających miejsce w ChaCharnia koncertach występują artyści reprezentujący różne dziedziny rozrywki, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i Ci mniej znani szerszej publiczności. 

ChaCharnia – o obiekcie

ChaCharnia to klub muzyczny, znajdujący się na terenie CH Stara Kablownia. Został wyposażony w nowoczesną kręgielnię, stoły bilardowe oraz wszelkie udogodnienia, które z pewnością zapewnią moc atrakcji na cały wieczór. ChaCharnia to miejsce, w którym organizowane są wszelkie wydarzenia kulturalne – koncerty, spektakle teatralne i kabaretowe, imprezy taneczne i klubowe.

ChaCharnia – wydarzenia

Atrakcje odbywające się w ChaCharni to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim miłośnikom rozrywki.  Dlaczego warto odwiedzić obiekt ChaCharnia? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów z pewnością docenią również widzowie z wysublimowanymi gustami.

Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką, wybrać coś dla siebie. Na scenie ChaCharmia wystąpili m.in. Big Cyc, O.S.T.R, Bracia Figo Fagot, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek, Kasia Popowska, Weekend, Farben Lehre, Lemon, Lady Pank oraz Fisz Emade. Lokal stawia również na muzykę klubową w najlepszym wykonaniu. Na scenie swoje wybuchowe mieszanki zaprezentowali m.in. Dj C-Bool. Dj Gromee, Michał Lazar oraz Dj Novik.

Na scenie ChaCharnia swoje widowiska komediowe zorganizowali popularni kabareciarze i stand-upowcy, tacy jak m.in. Łowcy.B, Wojtek Fiedorczuk, Rafał Banaś, Bartosz Gajda, Łukasz "Lotek" Lodkowski, Kacper Ruciński oraz Rafał Rutkowski. Lokal słynie również z organizacji różnych imprez cyklicznych – Czechowice na rapie oraz Stacja Czechowice-Dziedzice Rock & Blues Festiwal. Na wiele spośród nadchodzących wydarzeń w ChaCharnia bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

ChaCharnia – koncerty

ChaCharmia to lokal, który chętnie jest odwiedzany przez wszystkich miłośników muzyki, tańca i imprez. Charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą, designem i zróżnicowanymi propozycjami kulturalnymi. Nadchodzące w obiekcie wydarzenia to niezwykłe propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych występów artystów muzycznych i komediowych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Fanom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych, organizowanych w obiekcie.

Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów. Na organizowanych przez ChaCharnia eventach nie brakuje tłumów słuchaczy, bawiących się pod sceną. Te niezwykle ciekawa rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez ChaCharnię, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się ChaCharnia?
ChaCharnia znajduje się przy ul. Legionów 83a w Czechowicach-Dziedzicach.
Jakie wydarzenia odbywają się w ChaCharnia?
W ChaCharni miały odbyły się wydarzenia, takie jak m.in. koncerty Raz Dwa Trzy, Top Girls, After Party oraz stand-upy – Bartosza Gajdy, Rafała Rutkowskiego oraz Łukasza „Lotka” Lodkowskiego.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też