Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Kraśnik, Niepodległości 44
Centrum Kultury i Promocji w KraśnikuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury i Promocji to największy ośrodek promujący kulturę wśród mieszkańców Kraśnika oraz okolicznych miejscowości. Lokal ten tętni życiem od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora przez siedem dni w tygodniu.

Główną misją Centrum Kultury i Promocji jest tworzenie miejsca, w którym każdy kraśniczanin, bez względu na wiek, płeć i wykształcenie, znajdzie to, czego potrzebuje – pasję, chwilę wytchnienia, inspirację, możliwość obcowania ze sztuką i spotykania bratnich dusz.

W Centrum Kultury i Promocji znajduje się kino "Metalowiec", sala widowiskowa wyposażona w 373 miejsca, klimatyczna kawiarnia, plac festynowy z zadaszoną sceną, klimatyzowana sala konferencyjna oraz amfiteatr. Zadaszona scena, położona w centrum miasta wśród zieleni, czyni obiekt doskonałym miejscem do realizacji koncertów, kabaretonów i wszelkich widowisk, które przyciągają tłumy zainteresowanych.

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku – wydarzenia

Organizowane w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Jednym z ostatnich eventów był spektakl "Weekend z R.". To mistrzowska farsa Robina Hawdona, która pełna jest znakomitych kreacji. Komedia składa się z wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. Na scenie pojawiają się między innymi: Monika Dryl, Łukasz Płoszajski, Paweł Orleański, Aleksandra Zienkiewicz, Sebastian Perdek, Magdalena Waligórska, Robert Wabich, Paweł Koślik oraz Rafał Kwietniewski.

Niezwykłe wyposażenie gwarantuje także możliwość organizowania w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku koncertów. Występ Starego Dobrego Małżeństwa przyciągnął na widownię całe tłumy. Nic jednak dziwnego – grupa ta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce. Występy tej legendarnej formacji to atrakcja koncertowa na niespotykaną skalę. W składzie zespołu jest: Krzysztof Myszkowski (śpiew, gitara, harmonijka ustna), Tomasz Pierzchniak (gitara basowa, kontrabas), Wojciech Czemplik (skrzypce). Muzycy znani są z takich utworów, jak: "Bieszczadzkie anioły", "Niebo sierpniowe", "Z nim będziesz szczęśliwsza", "Czarny blues o czwartej nad ranem".

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku – koncerty i wydarzenia

Mieszkańcy Kraśnika mieli także okazję zobaczyć spektakl "Prezent urodzinowy". Show to jest obłędnie śmieszną komedią, która mogłaby zdarzyć się naprawdę. Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, czekającego na skandaliczny prezent urodzinowy urzędnika państwowego, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, miłośniczkę romantycznej literatury oraz wiele równie niezwykłych postaci.

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku – bilety

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku bilety ma w sprzedaży także online poprzez serwis eBilet.pl. Wejściówki na poszczególne wydarzenia dostępne są często w różnych wariantach cenowych – zarówno normalnym, jak i ulgowym. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne to atrakcje, które zapewniają niezwykłe przeżycia. Nie przegap zapowiadanych imprez i kup swój własny bilet na planowany przez Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku event.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku?
Centrum Kultury i Promocji znajduje się przy ulicy Niepodległości 44 w Kraśniku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku?
W Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbywają się koncerty, kabaretony oraz spektakle teatralne.
Kiedy zostało otwarte Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku?
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku zostało otwarte w 1953 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też