Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Areszt Śledczy w Zabrzu

Areszt Śledczy w Zabrzu

Zabrze, Sądowa 1
Sprawdź wydarzenia
Areszt Śledczy w ZabrzuOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Areszt Śledczy w Zabrzu znajdował się w budynku wzniesionym w 1888 roku. Projekt gmachu więzienia wzorowano na więzieniu celkowym "Moabit" w Berlinie. Dysponował miejscem dla ponad 300 więźniów i był obiektem typu półotwartego i otwartego dla mężczyzn recydywistów. Areszt Śledczy w Zabrzu został zamknięty w 2018 roku. Choć od kilku lat nie spełnia on swojej podstawowej funkcji, trudno określić go mianem w pełni opuszczonego budynku. Stanowi on bowiem doskonały plan filmowy, a w jego murach powstały takie tytuły, jak serial "Rojst" czy filmy "Najmro. Kocha, lubi, szanuje" "25 lat niewinności" oraz "Skazana".

Organizowane przez Areszt Śledczy w Zabrzu wydarzenia to przede wszystkim wyjątkowa rozrywka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nietuzinkowej atmosfery. Odbywające się tu eventy zapewniają możliwość zobaczenia licznych zakamarków opuszczonego budynku i przekonanie się na własnej skórze, jak więzienie prezentuje się od środka. To niecodzienny widok, na którzy decydują się wyłącznie nieliczni.

Odbywające się na terenie Aresztu Śledczego w Zabrzu wydarzenia cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Zabrza i okolic. Chętnie przybywają tu również turyści, preferujący niestandardowy sposób na czas wolny. Bilety na nadchodzące eventy są dostępne w sprzedaży przez Internet i m.in. na eBilet.pl.

Areszt Śledczy w Zabrzu – wydarzenia

Realizowane w zamkniętym Areszcie Śledczym w Zabrzu wydarzenia to niezwykle wyjątkowe propozycje inicjatyw kulturalnych i sportowych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim pasjonatom historii więziennictwa, entuzjastów aury tajemniczości. Jeśli jesteś zainteresowany taką rozrywką, gorąco zachęcamy do śledzenia informacji na temat nadchodzących wydarzeń.

W Areszcie Śledczym w Zabrzu miały miejsce m.in. dwa wzbudzające duże emocje wydarzenia. Pierwszym z nich było zwiedzanie opuszczonego budynku w ramach programu "Więzienna Codzienność", podczas którego wcielający się w rolę przewodników Funkcjonariusze Służby Więziennej opowiadają o swojej pracy oraz o samym areszcie. Drugim z nich był bieg z przeszkodami "Prison Runner", podczas którego kibice mają okazję zobaczyć były Areszt Śledczy w Zabrzu od środka.

Areszt Śledczy w Zabrzu to miejsce, w którym realizowane wydarzenia kulturalne z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Areszcie Śledczym w Zabrzu, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Areszt Śledczy w Zabrzu – bilety

Areszt Śledczy w Zabrzu z pewnością przykuje uwagę osób, szukających intrygującej odmiany od standardowych imprez muzycznych czy widowisk kabaretowych. Wzbudzają one bardzo duże ogromne zainteresowanie i dostarczają wielu niezwykłych wrażeń. Na organizowanych przez Areszt Śledczy w Zabrzu wydarzeniach nie brakuje licznych chętnych zwiedzić opuszczony budynek.

Zróżnicowane wydarzenia specjalne zapewniają możliwość poznania niezwykłych zakamarków obiektu i poznania wielu interesujących historii, które zdarzyły się w tych murach. Uczestnicy mają również możliwość wcielenia się w rolę Funkcjonariuszy Służby Więziennej. Na wielu spośród planowanych inicjatyw, organizowanych przez zarządzające obiektem władze miasta, obowiązuje biletowanie – wejściówki można nabyć m.in. na portalu eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Areszt Śledczy w Zabrzu?
Areszt śledczy w Zabrzu znajduje się przy ul. Sądowej 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Areszt Śledczy w Zabrzu?
W obiekcie mają miejsce wydarzenia, które umożliwiają zwiedzanie opuszczonego obiektu od wewnątrz.
Kiedy został otworzony Areszt Śledczy w Zabrzu?
Areszt Śledczy w Zabrzu został otwarty oddany do użytku w 1888 roku, jednak w 2018 roku został zamknięty na stałe.

Fani lubią też

Zobacz też