Zofia Nowakowska

Zofia Nowakowska

Zofia Nowakowska - Zadebiutowała w 2004 roku rolą Juli w musicalu „Romeo i Julia” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. W latach 2004-2010 współpracowała z teatrem Studio Buffo w Warszawie. Brała udział m.in. w spektaklach „Ukochany kraj”, „Tyle miłości”, „Wieczór włoski”, „Wieczór francuski”, „Wieczór rosyjski” i „Hity Buffo”. Grala także główną rolę w musicalu „Metro”. W roku 2006 zagrała rolę młodej Marii Antoniny w operze „Ça Ira”, autorstwa basisty i lidera zespołu Pink Floyd, Rogera Watersa. Współpracuje też ze studiami dubbingowymi. W dorobku ma m.in. rolę w polskiej wersji filmu Walta Disneya pt. „Zaczarowana”, w którym zaśpiewała partie wokalne głównej postaci, Księżniczki Giselle. Jej głos można także usłyszeć w filmie „Muppety“. Od 2007 roku współpracuję w charakterze solistki z Piotrem Rubikiem.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zofia Nowakowska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/