Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Artysta Wishlake

Wishlake

WishlakeOpisWydarzeniaWishlake - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Wishlake to producent, wokalista, kompozytor i pianista. Wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali.

 

W połączeniu z oryginalnymi eksperymentami elektronicznymi i fortepianem tworzy nastrojowe utwory różnorodne stylistycznie.

Początki Wishlake

Wishlake czyli Kamil Zawiślak zadebiutował pod koniec 2014 roku EP-ką pt. „Five Contemporary Songs”, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP.

 

Debiutancka płyta Wishlake Wait For Us” została wydana pod szyldem NEXTPOP Songwriters’ Label. Teraz artysta powraca z nowym dziełem „Love War”, które jest zapowiedzią nowego wydawnictwa. Utworowi towarzyszy animowane lyric video autorstwa samego twórcy i zaprzyjaźnionych artystów, opowiadające historię żołnierza powracającego z wojny. Na surrealistyczny obraz składają się m.in. zdjęcia z prywatnego albumu rodzinnego artysty czy rysunki pochodzące z okresu dzieciństwa.

 

Wishlake koncerty

Kamil wystąpił na Spring Break Festival, dwukrotnie w ramach Open’er Festival,  Liveurope Showcase w warszawskiej Stodole, podczas Targów Muzycznych „Co Jest Grane” oraz zdobył nagrodę Transatlantyk Festival 2018 roku. Artysta wystąpił przed Joshem Grobanem w TAURON Arenie Kraków.

 

zdjęcie: Katarzyna Kukiełka

 

Wydarzenia

Wishlake - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Wishlake?

Miejscowości, w których Wishlake wystąpi w najbliższym czasie: Łódź, Gdańsk/Sopot, Kraków.

Kim jest Wishlake?
Wishlake czyli Kamil Zawiślak. Wokalista, kompozytor i pianista czyli twórca kompletny. Wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali.
Kiedy zadebiutował?
Zadebiutował pod koniec 2014 roku EP-ką pt. „Five Contemporary Songs”, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP.
Jak nazywa się debiutancki album Kamila?
Debiutancki album artysty pt. „Wait For Us” został wydany pod szyldem NEXTPOP Songwriters’ Label.
Kiedy możemy spodziewać się nowej płyty?
Artysta powraca z nowym dziełem „Love War”, które jest zapowiedzią nowego wydawnictwa. Utworowi towarzyszy animowane lyric video autorstwa samego twórcy i zaprzyjaźnionych artystów, opowiadające historię żołnierza powracającego z wojny.
Gdzie wystąpił Wishlake?
Kamil wystąpił na Spring Break Festival, dwukrotnie w ramach Open’er Festival, Liveurope Showcase w warszawskiej Stodole, podczas Targów Muzycznych „Co Jest Grane” oraz zdobył nagrodę Transatlantyk Festival 2018 roku.
Przed jaką światową gwiazdą zagrał Kamil Zawiślak?
Artysta wystąpił przed Joshem Grobanem w TAURON Arenie Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też