Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Wheel

WheelOpisWydarzeniaWheel - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Wheel to fiński zespół progmetalowy z siedzibą w Helsinkach, w skład którego wchodzą James Lascelles (wokal / gitara), Santeri Saksala (perkusja), Aki „Conan” Virta (bas) i Jussi Turunen (gitara prowadząca).

 

Na swoim koncie Wheel ma debiutancki album „Moving Backwards” wydanym w lutym 2019 roku drugi album „Resident Human” z 26 marca 2021 roku.

 

Wheel koncerty

 

Grupa Wheel przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Zespół wystąpi jako gość specjalny na wspólnej trasie koncertowej Epica oraz Apocalyptica. Wheel zobaczymy na żywo 25 marca 2023 roku w klubie Progresja w Warszawie oraz 27 marca 2023 roku w klubie B90 w Gdańsku. Bilety na koncert Epica, Apocalyptica + Wheel w sprzedaży na eBilet.pl

 

 

 

źródło: amfmusicpublishing.com

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Wheel - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Wheel?

Miejscowości, w których Wheel wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kto tworzy grupę Wheel?
James Lascelles (wokal / gitara), Santeri Saksala (perkusja), Aki „Conan” Virta (bas) i Jussi Turunen (gitara prowadząca).
Skąd pochodzi zespół?
Wheel jest progmetalową kapelą z Helsinek (Finlandia).
Jakie wydawnictwa ma na koncie Wheel?
Na swoim koncie Wheel ma debiutancki album „Moving Backwards” wydanym w lutym 2019 roku drugi album „Resident Human” z 26 marca 2021 roku.

Fani lubią też

Zobacz też