Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

VNTM

VNTMOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

VNTM jest to jeden z najpopularniejszych holenderskich artystów, tworzących muzykę techno. Pojawił się na wielu występach oraz koncertach muzycznych w różnych krajach świata, co przyniosło mu międzynarodową sławę.

Twórczość  VNTM

VNTM zdobył uznanie wśród słuchaczy z całego świata dzięki zastosowaniu charakterystycznych elementów we własnych utworach. Na indywidualny, jedyny w swoim rodzaju styl muzyczny składają się takie elementy, jak połączenie niskich dźwięków basowych z wysokimi dźwiękami smyczków czy synkretyzacja tradydyjnego techno z progresywną melodią i nowoczesnymi akordami. Te wszystkie cechy nadają singlom VNTM'a nastroju tajemniczości, a także sa niezwykle melodyczne i z łatwością wpadają w ucho.

Kariera VNTM na przestrzeni lat

Na samym początku swojej działalności na scenie muzycznej, VNTM nagrywał utwory w swoim własnym, niewielkim studio. Wraz z wydawaniem kolejnych albumów, młody artysta zaczął inwestować w coraz to nowocześniejsze wyposażenie, w postaci sprzętu elektronicznego i instrumentów muzycznych, pozwalających na wydobycie jeszcze bardziej wysublimowanych, skomplikowanych dźwięków.

Z jakimi wydawnictwami współpracuje muzyk?

Działalność artysty została zauważona oraz doceniona również przez renomowane wydawnictwa i wytwórnie muzyki techno, takie jak Afterlife, Just This, Second State czy Spectrum.

Gdzie występował VNTM?

VNTM występował między innymi w Afterlife, Awakenings, Blackbox Colombia, Egg Club London czy Charlotte de Witte.

Dyskografia

W dorobku artystycznym muzyka ukazały się takie albumy, jak:

  • "Deceiving Tendencies"
  • "Orange Skies"
  • "Mystic"
  • "Rave Culture"
  • "Hibernation"
  • "Edge Of The World"
  • "Shiver"
  • "Counterfeit"
  • "Echoist"
  • "The Diva"

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie aktualnie mieszka VNTM?
Artysta urodził się w Holandii i od początku swoich lat mieszka w stolicy państwa - Amsterdamie.
Jakie jest założenie występów muzyka?
Muzyk niejednokrotnie podkreślił w wywiadach, iż jego celem jest przekazanie indywidualnej historii podczas każdego z koncertów.
Jakie utwory VNTM spotkały się z największym uznaniem w gronie entuzjastów muzyki techno?
Słuchacze tego gatunku muzycznego docenili przede wszystkim takie single, jak "Edge Of The World", "Deceiving Tendencies" oraz "The Diva".

Fani lubią też

Zobacz też