Toby z Monachium

Toby z Monachium

Toby z Monachium czyli Tobias Thalhammer to urodzony w 1979 roku w Schwandorf niemiecki polityk i muzyk wykonujący muzykę disco-polo.

Toby z Monachium i rozwój kariery

Toby z Monachium swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku stworzonym razem z zespołem Proskauer Echo utworem Tynsknota za Slunskiem, która wykonywana była w gwarze śląskiej.

 

Utwór ten przez długi czas znajdowała się na pierwszym miejscu listy przebojów TVS, uplasowała się również na 3 miejscu jako radiowy hit roku Szlaglisty Radia Silesia.

Płyty Tobiego z Monachium 

W 2017 roku na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Tobiego z Mnachium Zakochany w Śląsku. Na płycie zarejestrowano utwory wykonywane po polsku i niemiecku, oraz śpiewany w gwarze śląskiej przebój Tynskonta za Slunskiem.

 

W 2019 r. pojawiła się druga płyta artysty pt. Ukochany Śląsk, na której znalazły się piosenki wykonywane w języku polskim i niemieckim. Kompozytorem jego utworów jest Willy Werdenfel, a autorką tekstów Aleksandra Gawliczek. Oprócz autorskich utworów Toby z Monachium prezentuje covery popularnych piosenek disco polo, takich jak Jesteś szalona zespołu Boys czy Biały miś, a także polskojęzyczne wersje przebojów niemieckich.

Koncerty Tobiego z Monachium

Toby z Monachium określa siebie przede wszystkim jako muzyka festiwalowego i showmana. W ciągu swojej kariery zrealizował kilka tras koncertowych na terenie Polski i Niemiec. Toby z Monachium podczas obecnej trasy Czerwone Róże odwiedza wiele polskich miast takich jak między innymi Zdzieszowice, Olesno czy Grudziądz. Koncerty Tobiego z Monachium cieszą się dużą popularnością wśród fanów koncertów disco-polo.

Toby z Monachium - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Toby z Monachium wystąpi w: Poznaniu, Oleśnie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Toby z Monachium
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Toby z Monachium BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Tarnowskie Góry
03.03.2023
sprawdzanie dostępności
od 39 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Olesno
24.03.2023
piątek, 19:30
MDK Olesno
sprawdzanie dostępności
od 44 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Poznań
23.04.2023
sprawdzanie dostępności
od 44 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/