Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Artysta The Armed

The Armed

The ArmedOpisWydarzeniaThe Armed - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

The Armed to amerykański zespół założony w 2009 roku w Detroit w stanie Michigan. Swój styl muzyczny określa jako hardcore punk, metalcore, post-hardcore i eksperymentalny hardcore.

 

The Armed – muzyka

Większość członków grupy muzycznej The Armed grała wcześniej w zespole Slicer Dicer. Debiutancki album These Are Lights wydali w 2009 roku. Ich kolejną produkcją była EPka Common Enemies. Gościnnie wystąpił na niej Chris Pennie. Druga – Young & Beautiful – ujrzała światło dzienne w 2011 roku, natomiast trzecia Spreading Joy – w 2012 roku.

 

Swój drugi, pełny album Untitled The Armed wydali w czerwcu 2015 roku. Następną produkcją była płyta One Love, która do sprzedaży trafiła w 2018. Gościnnie wystąpił na niej Ben Koller – perkusista. W tym samym roku – jako Homeschool Dropouts – wyprodukowali utwór Night City Aliens do gry Cyberpunk 2077.

 

Czwarty album – Ultrapop – zespół wydał w 2021 roku. Płyta otrzymała bardzo pochlebne recenzje od krytyków – Pitchfork przyznał mu ocenę 8,2/10, a Paste Magazine – 8,6/10.

The Armed mają zarówno stałych członków, jak również współpracowników, którzy pojawiają się cyklicznie. Skład jest więc zmienny. The Armed dokładają starań, aby zmylić słuchaczy – bawią się z publicznością, która nigdy nie jest do końca pewna, kto tak naprawdę jest członkiem grupy muzycznej. Zespół ukazywał nazwisk członków, składu, miał również aktorów, którzy ich udawali. Koncertowali w tajemnicy pod nieprawdziwymi nazwiskami, występując m.in. na wieczorach open mic. The Armed ogłosiło oficjalnie skład zespołu w celu promocji albumu Ultrapop, jednak nie ma pewności, czy to prawdziwe informacje.

 

The Armed – skład zespołu

Skład The Armed to: Chris Pennie – perkusista na płycie Spreading Joy (2012), Nick Yacyshyn – perkusista na płycie Untitled (2015), Ben Koller – perkusista na płycie Only Love (2018) i Ultrapop (2021), Urian Hackney – perkusista na płycie Ultrapop (2021), Adam Vallely - gitarzysta/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Clark Huge - syntezatory na płycie Ultrapop (2021), Dan Greene - gitarzysta/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Chris Slorach - gitarzysta/wokalista na Ultrapop (2021), Dan Stolarski - gitarzysta/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Johnni Randall - basista/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Cara Drolshagen - wokalistka na płycie Ultrapop (2021).

 

 

The Armed – koncerty

Zespół doskonale czuje się wśród publiczności. Uwielbia ich energię, która napędza do działania. Gdzie do tej pory pojawili się The Armed? Koncerty grupy muzycznej miały miejsce w wielu państwach na całym świecie. Występowali w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, w Europie, m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, w Niemczech, Hiszpanii, Na Litwie, w Finlandii, a także w Nowej Zelandii i wielu innych.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

The Armed - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi The Armed?

Miejscowości, w których The Armed wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Jakie albumy wydał dotychczas The Armed?
The Armed wydał dotychczas albumy These Are Lights (2009), Untitled (2015), Only Love (2018), Ultrapop (2021).
Jaką muzykę tworzy The Armed?
The Armed tworzy muzykę metalcore, hardcore punk, post-hardcore, experimental rock
Kiedy zaczęła się kariera The Armed?
Kariera The Armed zaczęła się w 2009 roku.

Fani lubią też

Zobacz też