The Armed

The Armed

The Armed to amerykański zespół założony w 2009 roku w Detroit w stanie Michigan. Swój styl muzyczny określa jako hardcore punk, metalcore, post-hardcore i eksperymentalny hardcore.

 

The Armed – muzyka

Większość członków grupy muzycznej The Armed grała wcześniej w zespole Slicer Dicer. Debiutancki album These Are Lights wydali w 2009 roku. Ich kolejną produkcją była EPka Common Enemies. Gościnnie wystąpił na niej Chris Pennie. Druga – Young & Beautiful – ujrzała światło dzienne w 2011 roku, natomiast trzecia Spreading Joy – w 2012 roku.

 

Swój drugi, pełny album Untitled The Armed wydali w czerwcu 2015 roku. Następną produkcją była płyta One Love, która do sprzedaży trafiła w 2018. Gościnnie wystąpił na niej Ben Koller – perkusista. W tym samym roku – jako Homeschool Dropouts – wyprodukowali utwór Night City Aliens do gry Cyberpunk 2077.

 

Czwarty album – Ultrapop – zespół wydał w 2021 roku. Płyta otrzymała bardzo pochlebne recenzje od krytyków – Pitchfork przyznał mu ocenę 8,2/10, a Paste Magazine – 8,6/10.

The Armed mają zarówno stałych członków, jak również współpracowników, którzy pojawiają się cyklicznie. Skład jest więc zmienny. The Armed dokładają starań, aby zmylić słuchaczy – bawią się z publicznością, która nigdy nie jest do końca pewna, kto tak naprawdę jest członkiem grupy muzycznej. Zespół ukazywał nazwisk członków, składu, miał również aktorów, którzy ich udawali. Koncertowali w tajemnicy pod nieprawdziwymi nazwiskami, występując m.in. na wieczorach open mic. The Armed ogłosiło oficjalnie skład zespoły w celu promocji albumu Ultrapop, jednak nie ma pewności, czy to prawdziwe informacje.

 

The Armed – skład zespołu

Skład The Armed to: Chris Pennie – perkusista na płycie Spreading Joy (2012), Nick Yacyshyn – perkusista na płycie Untitled (2015), Ben Koller – perkusista na płycie Only Love (2018) i Ultrapop (2021), Urian Hackney – perkusista na płycie Ultrapop (2021), Adam Vallely - gitarzysta/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Clark Huge - syntezatory na płycie Ultrapop (2021), Dan Greene - gitarzysta/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Chris Slorach - gitarzysta/wokalista na Ultrapop (2021), Dan Stolarski - gitarzysta/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Johnni Randall - basista/wokalista na płycie Ultrapop (2021), Cara Drolshagen - wokalistka na płycie Ultrapop (2021).

 

 

The Armed – koncerty

Zespół doskonale czuje się wśród publiczności. Uwielbia ich energię, która napędza do działania. Gdzie do tej pory pojawili się The Armed? Koncerty grupy muzycznej miały miejsce w wielu państwach na całym świecie. Występowali w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, w Europie, m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, w Niemczech, Hiszpanii, Na Litwie, w Finlandii, a także w Nowej Zelandii i wielu innych.

 

Już niebawem kolejne wielkie wydarzenia – The Armed – koncerty 2022. Muzycy pojawią się m.in. w Stanach Zjednoczonych, a także na festiwalach muzycznych ArcTanGent w Wielkiej Brytanii i Primavera Sound Festival Weekend w Hiszpanii.

The Armed w Polsce

Już niebawem wielkie wydarzenie – The Armed w Polsce! Artyści pojawią się w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach na OFF Festival. Zagrają obok Yves Tumor & Its Band, The Armed, Iggy Pop, Bikini Kill, Mdou Moctar, Rina Sawayama, Erika de Casier, Metronomy, Altin Gün, Dry Cleaning Pi’erre Bourne, Yard Act i Natalie Bergman. Publiczność będzie miała niepowtarzalną usłyszeć na jednej scenie muzykę pop, rap, blues, R&B, punk, krautrock. Bilety na wydarzenie są jedyna gwarancją rezerwacji miejsca na koncert The Armed i innych!

The Armed - Często zadawane pytania

  • The Armed wydał dotychczas albumy These Are Lights (2009), Untitled (2015), Only Love (2018), Ultrapop (2021).
  • The Armed tworzy muzykę metalcore, hardcore punk, post-hardcore, experimental rock
  • Kariera The Armed zaczęła się w 2009 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Armed
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/