Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Stu Larsen

Stu Larsen

Stu LarsenOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Stu Larsen jest nietuzinkowym artystą. Chociaż urodził się i wychował w Australii, to od dawna nie zamieszkuje tego kontynentu. Jego filozofią i stylem życia, jest bycie obieżyświatem. Jak sam w wywiadach powtarza, nie ma swojego stałego miejsca zamieszkania, wciąż podróżuje swoim busem po Europie, Azji czy Ameryce Południowej.

Stu Larsen - informacje o artyście 

Jego życie, to niekończąca się podróż, co przekłada się również na jego niepowtarzalny styl muzyczny. Artysta podróżując po świecie, czerpie mnóstwo inspiracji z odmiennych kultur. Stu Larsen podróżując po całym świecie z gitarą, komponuje utwory z niezwykłą lekkością. Utwory artysty są zazwyczaj bardzo intymne, łagodne i przyjemne dla ucha oraz opowiadają niezwykłe historie, w połączeniu z akustycznymi dźwiękami gitary.  W 2014 roku Stu Larsen wydał swoją debiutancką płytę pt. Vagabond, którą promowały utwory: Thirteen sad farewells oraz San Francisco.

 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też