Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Slaves

SlavesOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Slaves to zespół muzyczny, grający muzykę w stylu post hardcore i alternative rock. Ich kariera rozpoczęła się w 2014 roku, wraz z debiutanckim albumem "Through Art We Are All Equals". Zespół stał się najbardziej popularny, dzięki wydanemu w 2018 roku, trzeciemu albumowi „Beautiful Death” .

 

Skład zespołu przez lata zmieniał się, obecnie należy do niego pięciu członków. Do zespołu Slaves należą gitarzyści Wes Richmond i Felipe Sanchez, wokalista Matt McAndrew, basista Colin Vieira oraz perkusista Zack Baker. Slaves mogą pochwalić się czterema studyjnymi albumami - debiutanckim "Through Art We Are All Equals", "Routine Breathing", "Beautiful Death", "To Better Days".

 

Ich ostatnie wydawnictwo zostało odtworzone ponad 25 milionów razy na serwisach streamingowych. Zespół jest coraz bardziej popularny, a ich piosenki są odtwarzane coraz częściej. Dlatego ich koncert to świetny pomysł dla fanów dobrej muzyki i klimatów rockowych i alternatywnych. 

Jak wyglądają koncerty Slaves?

Koncertom tego zespołu towarzyszy niesamowita energia, która zostaje w sercu jeszcze długo po jego zakończeniu. Forma koncertu z pewnością przypadnie do gustu fanom rocka, ale również wszystkim tym, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki i świetnie się bawić. Z pewnością warto usłyszeć na żywo niesamowity głos wokalisty. Długo w pamięci pozostają również dźwięki perkusji i basu. 

Członkowie zespołu przez cały show dzielą się z widzami niezapomnianą energią i są bardzo zaangażowani. Na każdym ich koncercie widać, że stają się dać z siebie najwięcej. Podczas widowiska z pewnością nikt się nie nudzi, a sam koncert zdecydowanie jest niezapomniany. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. David Edgar, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też