Simply Red

Simply Red

Simply Red to brytyjski zespół założony w 1984 roku przez lidera grupy Micka Hucknalla. Ich muzykę  klasyfikuje się na pograniczu popu i soulu.

Początki zespołu Simply Red 

Na początku zespół nazywał się Red, jednak podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej jednego z pierwszych koncertów menadżer nie mógł zrozumieć nazwy zespołu więc Mick Hucknall powtarzał „Red, simply Red”. Po przyjeździe na koncert na wszystkich plakatach była umieszczona nazwa Simply Red i tak już zostało. Koncert Simply Red okazał się wielkim sukcesem, dzięki czemu ich kariera potoczyła się błyskawicznie.

 

Płyta Simply Red z 1991 roku „Stars” była hitem. Na krążku znalazły się takie przeboje jak „Stars” i „Something Got Me Started”.  W 2010 roku zespół Simply Red ogłosił, ze kończy swoją działalność po 26 latach kariery. W 2014 roku ogłosili powrót na scenę. Bilety na koncert Simply Red cieszą się wciąż taką samą  popularnością jak na początku ich kariery.

Koncerty Simply Red 

Koncerty Simply Red przyciągają fanów z całego świata. Wydarzenia są okazją do wysłuchania na żywo największych przebojów grupy. Już 11 listopada 2021 roku Simply Red wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie!

 

Źródło zdjęcia: Flickr

Simply Red - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Simply Red wystąpi w: Łodzi
  • Limit biletów wynosi 8 sztuk.
  • Tak, dodatkowa opłata wynosi 15 złotych.
  • Simply Red jest brytyjską grupą muzyczną, która została utworzona przez Micka Hucknalla w 1984 roku.
  • Simply red tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak indie rock, rock alternatywny czy dance pop.
  • W skład zespołu Simply Red wchodzą Mick Hucknall, Tony Bowers, Chris Joyce, Tim Kellett, Ian Kirkham, T.P Heitor, Shaun Ward oraz Fritz McIntyre.
  • Pierwszym albumem zespołu Simply Red jest "Picture Book", którego premiera miała miejsce 11 października 1985 roku.
  • Największym sukcesem grupy jest płyta "Stars" z 1991 roku. W Polsce grupa otrzymała nagrodę "Złotego słowika" za całokształt twórczości na 42. Festiwalu w Sopocie w 2005 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Simply Red
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Simply Red BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Łódź
07.12
środa, 18:00
Atlas Arena
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/