Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Set It Off

Set It Off

Sprawdź wydarzenia
Set It OffOpisWydarzeniaSet It Off - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

"Nikt oprócz ciebie nie powinien decydować o twoim losie".

Trzej członkowie Set It Off akceptują swój nowo odkryty status niezależnego zespołu, zrywając łańcuchy, które kiedyś ich powstrzymywały. Porzucają rozczarowanie, presję społeczną i krytykę online, która dręczy artystów w XXI wieku. Media społecznościowe pociągają za sznurki, a spełnienie oczekiwań wszystkich innych jest ciężkim krzyżem do udźwignięcia. Ale trio przestało być marionetkami i wkracza w nową erę, w której priorytetem jest wolność, a nie strach przed porażką.

Łącząc szerokie spektrum wpływów dźwiękowych, pisanie muzyki jest dla Set It Off sposobem na katharsis. A ich najnowsze single udowadniają, że ten mieszający gatunki zespół pozostanie z nami na dłużej. Od nieskrępowanie teatralnego "Evil People" po naładowany nu-metalem "Punching Bag", ich najnowsze wydawnictwa są po prostu pełne życia. Cody Carson (wokalista/liryk), Zach DeWall (gitarzysta) i Maxx Danziger (perkusista) stworzyli świat, który jest zupełnie nowy, ale przypomina iskry, które czuli podczas cyklu wydawniczego ich debiutanckiej płyty “Cinematics” (2012). Podkreślając, że przerwanie pętli dopaminy i znalezienie prawdziwego spełnienia oznacza tworzenie muzyki i wizualizacji z serca. Ponad dekadę później szczerość tria nadal rezonuje z fanami. To właśnie ta nieskazitelna szczerość sprawiła, że rockowy zespół znalazł się na antenie stacji radiowych, takich jak: Octane Sirius XM, co jest kamieniem milowym, z którego chłopaki są dumni.

"Czujemy się, jakbyśmy znów byli nowym zespołem" - mówi perkusista Maxx Danziger. "To najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek mieliśmy i zamierzamy dalej gonić za tym uczuciem. Chcemy przejąć władzę nad światem".

Co dalej z Set It Off? Spodziewaj się mnóstwa nowych singli w 2024 roku i jeszcze lepszych występów na żywo. Ale co najważniejsze, przygotuj się na dalszą ewolucję jednego z najciężej pracujących zespołów rockowych. Tylko że tym razem to oni będą rządzić.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Set It Off - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Set It Off?

Miejscowości, w których Set It Off wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też