Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW

16-17.06.2023 Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)

Organizator: Co Jest Grane 24

od 64,50 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

bilety jednodniowe

piątek
16.06.2023
16:00

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW (Piątek)

Warszawa, Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)
sobota
17.06.2023
16:00

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW (Sobota)

Warszawa, Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)

karnet

16-17.06.2023

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW (Karnet)

Warszawa, Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)

Opis

Kolejna edycja już 16-17 czerwca w Warszawie! Ulubiony miejski festiwal także i w tym roku zakręci się wokół kobiet – każdego dnia festiwalu w lineupie pojawi się silna grupa artystek jako kolektyw Women’s Voices. Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw bilety już w sprzedaży.

Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw line-up

Odsłaniamy przed Wami pierwszą piątkę artystów i artystek, którzy pojawią się w programie tegorocznego Co Jest Grane Festival, a są nimi: Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens i Tymek! Taki zestaw to gwarancja całej palety dźwiękowych barw i emocji.

Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw w Warszawie

Topowe artystki i artyści, min. 10 wspaniałych koncertów w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw, który odbędzie się 16 i 17 czerwca w Parku na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra) przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie.

Jak najlepiej nastroić się na tegoroczne lato? Kilka dni przed wakacjami zapraszamy Was na kolejną odsłonę miejskiego, muzycznego festiwalu „Co Jest Grane”. Doskonały dobór artystek i artystów wyśmienicie oddających gatunkowy eklektyzm rodzimej sceny, rozmaite muzyczne wibracje i energię zamknięte w dźwiękach.

Tegoroczny festiwal to szereg wykonań premierowego materiału, którego świeżość wzmocni także nowe miejsce, w którym pierwszy raz zagości Co Jest Grane Festival”. Dla niektórych będzie to powrót do przeszłości, dla niektórych odkrycie zupełnie nowej przestrzeni w samym sercu wielkiego miasta. Tegoroczny Co Jest Grane Festival odbędzie się na terenie dawnej Skry, a obecnie Ośrodka Wawelska Aktywnej Warszawy. Miejsce przez lata niszczone i zaniedbywane, zostało w 2021 r. odzyskane przez m.st. Warszawa i wkrótce zostanie poddane całkowitej rewitalizacji. Położony na granicy trzech dzielnic, ponad 20 hektarów przepięknych, historycznych terenów Warszawy w piątek i sobotę 16 i 17 czerwca stanie się przestrzenią, w której wybrzmi najlepsza polska muzyka.

Zobacz więcej

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn