Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Organizator: Tymczasowy organizator

OpisArtyści

Opis

Topowi artyści, wspaniałe koncerty w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1. 

Co Jest Grane Festival Bilety

Dzieci do 5 lat wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Dzieci w wieku 6 do 12 lat płacą połowę ceny. Pozostali mogą kupić bilety jednodniowe (130 zł) lub karnety (199 zł).

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Warszawie

Festiwalowe bramy otworzą się o godzinie 16.00. 

 

Piątek, 17 czerwca

  • 17.00-18.00 NATALIA PRZYBYSZ
  • 18.30-19.30 KARAŚ/ROGUCKI
  • 20.00-21.00 DARIA ZAWIAŁOW
  • 21.30-22.30 KRZYSZTOF ZALEWSKI
  • 23.00-24.00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie: Paulina Przybysz, Ania Karwan, Margaret, Natalia Przybysz, Julia Pietrucha

Sobota, 18 czerwca

  • 17.00-18.00 SORRY BOYS
  • 18.30-19.30 IGO
  • 20.00-21.00 MARIA PESZEK
  • 21.30-22.30 BRODKA
  • 23.00-24.00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie: Paulina Przybysz, Monika Borzym, Kasia Lins, Maria Peszek, Brodka

Artyści i program na Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition w Warszawie

W tym roku zobaczymy Co Jest Grane Festival w nowej odsłonie, jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek.

 

Po dwuletniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli wersji Women’s Voices. Kobiety narzucają ton tego, co jest obecnie grane i festiwal chce to pokazać. Kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część lineupu oraz dodatkowych gości. To wszystko w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich – mówią organizatorzy - Ania Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów/przedstawiciele Agory SA.

 

Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, świetne jedzenie z różnych stron świata, a także niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem „BE BRAVE” porozmawiamy z artystkami i artystami min. o odwadze i byciu sobą. Wszystko to zapowiada najbardziej familijny czerwcowy festiwal  w Warszawie. I jeszcze jedno ale jakże ważne „ale” - Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition ma nadzieję stać się fantastycznym sposobem na relaks, i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody Łazienek Królewskich  dla wszystkich, którzy długi weekend spędzą w stolicy.

 

Co Jest Grane Festival odbędzie się 17 i 18 czerwca na terenie rekreacyjnym przy Łazienkach Królewskich (Myśliwiecka 1). 

 

Organizatorami Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition jest Agora S.A. i Wyborcza.pl. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Prezydent M. St. Warszawy. Partnerem głównym festiwalu jest Answear.com, partnerem strategicznym Skoda a partnerem merytorycznym Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Festiwal sponsoruje Perła Browary Lubelskie. Partnerami festiwalu zostali Miasto Stołeczne Warszawa, Instax Fuji Film, Ambasada Szwajcarii, Pandora, Belvedere, Factory Annopol i Ursus, Herbapol, Enel-Med Stomatologia, ESTELL Medycyna i Stomatologia Estetyczna. Patroni medialni: Wysokie Obcasy, Rock Radio, Helios, SundanceTV, KMAG, HIRO, KAMPUS, Radio Nowy Świat, Rytmy.pl, CGM, Noizz.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn