emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Festiwale CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYW

Organizator: Agora SA

CO JEST GRANE FESTIVAL & WOMEN’S VOICES KOLEKTYWO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kochani! Zmiana w programie...
Informujemy ze smutkiem, że z powodu choroby Artysty koncert Tymka nie odbędzie się :( W związku z tym do line upu dołączyła Marika i to ona otworzy 2. dzień naszego festiwalu, a koncert Matylda/Łukasiewicz rozpocznie się o godz. 17.45.
Pozostałe koncerty odbędą się zgodnie z planem.
Tymek, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, a Wam udanej zabawy.

Kolejna edycja już 16-17 czerwca w Warszawie! Ulubiony miejski festiwal także i w tym roku zakręci się wokół kobiet – każdego dnia festiwalu w lineupie pojawi się silna grupa artystek jako kolektyw Women’s Voices. Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw bilety już w sprzedaży.

Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw line-up

Znamy pełen line-up Co jest Grane Festival & Women's Voices Kolektyw!

Skład tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival zamykamy mocnym kobiecym akcentem w wykonaniu Women’s Voices Kolektywu. W tym unikalnym projekcie usłyszymy aż 9 wspaniałych artystek, które pod dyrekcją Pauliny Przybysz przygotowały niepowtarzalne koncerty. W imię wolności kobiet do bycia sobą zaśpiewają: Nosowska, Margaret, Monika Borzym, Julia Wieniawa, Zalia, Ofelia, Marika i Natalia Nykiel. Na scenie zobaczymy także ogłoszonych już wcześniej artystów m.in. Mroza, Tymka, Sokoła feat. Pono, Baranowskiego czy Bedoesa 2115. Dobrą energię ulubionego muzycznego pikniku w Warszawie będzie można poczuć już 16 i 17 czerwca 2023 r. w nowej lokalizacji, w parku na terenie Ośrodka Wawelska 5, czyli dawnej Skrze. 

Tegoroczny Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw – tak, jak w poprzednich latach będzie miał międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czeka cała masa atrakcji - oprócz koncertów wspaniałych gwiazd, doskonałe jedzenie z różnych stron świata w strefie foodtrucków, aktywności dla rodzin z dziećmi a także rozmowy z artystkami i artystami.

Każdego dnia czeka nas aż 6 koncertów. Oprócz Kolektywu Women’s Voices wystąpi też Mrozu - szaman sceny, który rozbił bank tegorocznych Fryderyków, czy świętujący 15-lecie działalności artystycznej Sokół feat. Pono. relaks na trawie zapewnią także mistrz wpadających w ucho przebojów Baranovski, debiutujący od niedawna w roli wokalisty Rubens, platynowy Tymek oraz uwielbiany przez młodzież raper Bedoes 2115. Do line upu dołączył też duet Matylda/Łukasiewicz oraz najbardziej tajemniczy polski zespół, czyli BOKKA. 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też