Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Artysta Percival Schuttenbach

Percival Schuttenbach

Percival SchuttenbachOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zespół Percival, jest doskonale znany wśród miłośników gier i słowiańskiej kultury. Jest też  współtwórcą ścieżki dźwiękowej do znanej na całym świecie i kultowej gry ”The Witcher: Wild Hunt”. 

O zespole Percival Schuttenbach

Niesamowity spektakl muzyczny w wykonaniu grupy Percival - współtwórców muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" oraz płyty "Równonoc" (zdobywcy Diamentowej Płyty), wielokrotnie nagradzanych (m.in. MocArt 2015 razem z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim). Koncerty Percival Schuttenbach znane są na całym świecie, a swoje fankluby w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny

 

Ich występy to mieszkanka wspaniałej muzyki, cudownej scenografii i oświetlenia. Wszystko to okraszone pięknymi strojami nawiązuje do słowiańskiego klimatu. Ich wydarzenie Wild Hunt Live zdobyło mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno wśród dziennikarzy, jak i słuchaczy, którzy zachwyceni spektaklem nierzadko decydowali się na jego obejrzenie po kilka razy. Jest to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale także dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wspaniałych głosów, ciekawego instrumentarium, tańca oraz klimatów folk i fantasy.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też