Marzena Trybała

Marzena Trybała

Marzena Trybała to urodzona w 1950 roku w Krakowie polska aktorka filmowa i teatralna, która wykonuje również piosenkę aktorską. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Marzena Trybała i rozwój kariery aktorskiej

Marzena Trybała była aktorką Teatru Polskiego w Poznaniu, Teatru Słowackiego w Krakowie, Teatru Narodowego oraz Polskiego w Warszawie. Od 1998 roku związana jest z mieszczącym się w Warszawie Teatrem Ateneum.

 

Marzenę Trybałę można było zobaczyć w wielu produkcjach filmowych. Należą do nich filmy i seriale takie jak między innymi Na noże, Pogoda na jutro, Samo życie czy Plebania. Marzena Trybała jest również aktorką dubbingową. Jej głos można usłyszeć między innymi w filmie animowanym Kraina Lodu, Harry Potter i więzień Azkabanu czy Rudolf czerwononosy renifer.

Marzena Trybała spektakle 2021

Marzena Trybała jest aktorką, którą można zobaczyć zarówno w filmie jak i grająca na scenie teatru. Spektakle 2021 z udziałem aktorki to między innymi spektakl Kwartet, który można oglądać na deskach Teatru Ateneum w Warszawie.

 

Kwartet był i jest aktorskim popisem dla czworga gwiazd reprezentowanych przez Magdę Zawadzką, Marzenę Trybałę Krzysztofa Gosztyłe i Krzysztofa Tyńca. To wyjątkowa okazją aby zobaczyć grę aktorska w najlepszym wydaniu. Sztuka teatralna Kwartet jest autorstwa Ronalda Harwooda, a reżyserem spektaklu w Warszawie jest Wojciech Adamczyk. Fabuła spektaklu Kwartet dzieje się w domu spokojnej starości, gdzie spotyka się czwórka scenicznych partnerów z genialnego kwartetu z IV aktu opery Rigoletto Giuseppe Verdiego.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Paweł Matyka, CC-BY-SA 4.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marzena Trybała
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/