Maroon 5

Maroon 5

Zespół Maroon 5 wykonał na żywo utwór Memories łącząc się ze sobą za pośrednictwem internetu. Stream poniżej. 

 

 

Maroon 5 to amerykański zespół pop rockowy, pochodzący z Los Angeles w Kalifornii. W pierwszej wersji powstał już w 1994 roku - wtedy grupa nazywała się „Kara's Flowers”. Od 2002 roku muzycy działają pod szyldem Maroon 5. Liderem formacji od samego początku jest Adam Levine. Skład uzupełniają Michael Madden, James Valentine, Matt Flynn, PJ Morton i Jesse Carmichael.

Przeboje  i płyty Maroon 5 

Zespół znany jest z takich przebojów jak „This Love”, „One More Night”, „Moves Like Jagger”, „She Will Be Loved” czy „Payphone”. Lider zespołu Maroon 5 znany jest nie tylko z twórczości muzycznej, ale także z kinowych i serialowych ról oraz funkcji jurora w amerykańskiej edycji „The Voice” w telewizji NBC.

 

Grupa ma na koncie sześć albumów. Pierwsza płyta Maroon 5 Songs about Jane został wydany w 2002 roku. Najnowszy krążek - „Red Pill Blues” pochodzi z 2017 roku i powstał z udziałem wykonawców takich jak A$AP Rocky, LunchMoney Lewis oraz Julia Michaels. Płyta, na której znalazło się 12 utworów, promuje najnowszy przebój zespołu – „What Lovers Do” feat. SZA. Maroon 5 ze swoim chwytliwym brzmieniem, unikalnym, energetycznym wokalem Adama Levine'a i charakterystycznymi rytmami ugruntowali swoją pozycję najdłużej utrzymujących się na szczycie gwiazd pop. Zespół ma na koncie trzy nagrody Grammy, w tym pierwsza otrzymana jako „Najlepszy Debiutujący Artysta” w 2005 roku. Do tej pory sprzedali ponad 17 milionów albumów na całym świecie.

Maroon 5 w Polsce

W 2016 roku zespół po raz pierwszy wystąpił w Polsce – w Tauron Arenie w Krakowie, a w roku 2019 wróci tam z kolejnym niesamowitym koncertem.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Eva Rinaldi, CC-BY-SA 2.0 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Maroon 5
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/