emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta Marco Faraone

Marco Faraone

Marco FaraoneOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Marco Faraone to cieszący się coraz większą popularnością DJ z Włoch. Marco urodził się w 1988 roku w miejscowości Lukka i od wielu lat jest związany z szeroko pojętą muzyką (zwłaszcza deep tech house). W jego kawałkach nie brakuje bogatych dźwięków, osobistych doświadczeń oraz nietuzinkowych rytmów. Dzięki temu wyróżnia się na tle innych artystów z branży. Znany nie tylko na południu Europy, ale też w wielu zakątkach całego świata. 

Marco Faraone - krótka historia

Marco Faraone spędził na scenie już kilka dobrych lat i cały czas zdobywa nowe grono wiernych odbiorców/słuchaczy. Nic w tym dziwnego, skoro publika zgodnie podkreśla, że jego twórczość jest energiczna, żywiołowa, dynamiczna i prawdziwa. Utalentowany DJ pochodzący z Włoch współpracował już z takimi wytwórniami płytowymi, jak: Drumcode Records, Etruria Beat czy też Rekids. Jest bardzo cenionym artystą, który świetnie wie czego chce od swojej kariery i za wszelką cenę dąży do obranego celu. W przeszłości występował m.in. w Edynburgu, Zadarze, Amsterdamie, Manchesterze, Portimao oraz na Ibizie. 

Marco Faraone - dotychczasowy dorobek muzyczny

Jeśli chodzi o dotychczasowy dorobek muzyczny Marco Faraone wypada wspomnieć o albumie o nazwie "Our Freedom" z 2021 roku, który spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem ze strony włoskiej oraz europejskiej publiczności. Biorąc pod lupę jego kawałki trzeba wspomnieć głównie o takich numerach, jak:

 • "On My Way",
 • "Never Forget",
 • "True Love",
 • "Arcane",
 • "Spectre",
 • "Desert Crash",
 • "Boost",
 • "Dream",
 • "Lost in Wind",
 • "Orbital",
 • "My Name",
 • "Burn Down".

Jego wierni słuchacze z pewnością mają swoją osobistą listę ulubionych kawałków omawianego artysty, ale te wspomniane wyżej są znane praktycznie na terenie całej Europy. 

Marco Faraone - powiązani artyści & współpraca

Wieloletnia kariera muzyczna sprawiła, że Marco Faraone współpracował/występował na jednej scenie z takimi artystami, jak: Lolita Leopard, Greeko, Zoe, Danny Daze, Chris Lake, David Berrie, Cellini, Carlo Lio, Francesca Lombardo, Eli Brown, Frank Maurel, Honey Dijon czy też Jamie Jones.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi i w jakiej muzyce specjalizuje się Marco Faraone?
Marco Faraone urodził się w miejscowości Lukka, w 1988 roku. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki z gatunku deep tech house.
Z jakimi wytwórniami płytowymi jest kojarzony Marco Faraone?
Marco Faraone jest kojarzony z następującymi wytwórniami płytowymi: Drumcode Records, Etruria Beat oraz Rekids.
Z kim współpracował/występował na jednej scenie Marco Faraone?
DJ z Włoch współpracował/występował na jednej scenie z takimi gwiazdami, jak: Lolita Leopard, Greeko, Zoe, Danny Daze, Chris Lake, David Berrie, Cellini, Carlo Lio, Francesca Lombardo, Eli Brown, Frank Maurel, Honey Dijon czy też Jamie Jones.
Jakie albumy i utwory ma na swoim koncie Marco Faraone?
Na szczególne uznanie zasługuje jego album o nazwie "Our Freedom" oraz następujące kawałki: "On My Way", "Never Forget", "True Love", "Arcane", "Spectre", "Desert Crash", "Boost", "Dream", "Lost in Wind", "Orbital", "My Name" oraz "Burn Down".
W jakich miastach występował już Marco Faraone?
Marco Faraone pojawił się już m.in. w Edynburgu, Zadarze, Amsterdamie, Manchesterze, Portimao oraz na Ibizie.

Fani lubią też

Zobacz też