Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Sprawdź wydarzenia
Maksymilian „Wiewiór” WiewiórkaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Maksymilian Wiewiórka (Wiewiór) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA, który walczy na co dzień w galach typu freak-fight. Kojarzony przede wszystkim z organizacją Fame MMA i szeroko pojętym światem Internetu, chociaż we wczesnych latach swojej kariery brał udział w pojedynkach spod szyldu ALMMA. Na dobrą sprawę jego kariera rozpoczęła się w 2017 roku i trwa już kilka lat. W tym czasie Maksymilian zgromadził przy sobie wielu sympatyków. Znany ze swojego dobrego dowcipu i poczucia humoru, ale też ponadprzeciętnych umiejętności sportowych, które pokazuje w każdej walce, w której tylko można go oglądać.

Maksymilian Wiewiórka - dotychczasowe dokonania (ALMMA)

Jeśli chodzi o dotychczasowe dokonania Maksymiliana Wiewiórki należałoby rozpocząć od jego walk z cyklu ALMMA. Pierwszą walkę stoczył z Brajanem Jędryszczakiem i niestety musiał przełknąć gorycz porażki. Jak wiadomo początki bywają bardzo trudne, ale Maksymilian wyciągnął wnioski z tej porażki i później szło mu już dużo lepiej. Zanotował na swoim koncie trzy kolejne zwycięstwa: z Tobiaszem Golisem, Patrykiem Pielaszkiewiczem oraz Tobiaszem Le. Już te pojedynki mocno wskazywały na to, że Wiewiór ma przed sobą całkiem udaną karierę w MMA i jak się później okazało, było w tym dużo racji.

Maksymilian Wiewiórka - dotychczasowy dorobek (Fame MMA, freak fight)

Kariera Maksymiliana Wiewiórki związana z organizacją Fame MMA rozpoczęła się w 2018 roku. Wtedy też Wiewiór zawalczył z dużo cięższym od siebie rywalem (Michałem Handke) i przegrał, ale zyskał ogromną sympatię ze strony fanów, ponieważ w trakcie tej walki pokazał ogromną odwagę i zaangażowanie. Kolejne jego walki to:

  • wygrana podczas Fame MMA 3 z Kamilem Hassanem,
  • wygrana podczas "Fame MA 7 z Kamilem Hassanem (rewanż),
  • wygrana podczas Fame MMA 8 z Amadeuszem Roślikiem (Amadeuszem Ferrari - kickboxing),
  • wygrana podczas Fame MMA 12 z Adrianem Polańskim (Adrian Polak - walka o pas kategorii półśredniej),
  • wygrana podczas Fame MMA 14 z Krystianem Wilczakiem (Krycha - obrona mistrzowskiego pasu w kategorii półśredniej),
  • przegrana podczas Fame MMA 17 z Alanem Kwiecińskim (kickboxing).

Jak widać Maksymilian może być bardzo zadowolony ze swojej dyspozycji. Cały czas się rozwija i pokazuje się fanom z jak najlepszej strony. W najbliższej przyszłości czeka go kolejna wielka walka, a mianowicie podczas Fame MMA 18 zawalczy z Arkadiuszem Tańculą o pas mistrzowski kategorii średniej. Zapowiadają się ogromne emocje, a kibice już teraz zacierają ręce na niesamowite widowisko, o którym będzie się mówiło długimi miesiącami.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Pod jakim pseudonimem w Internecie oraz w świecie gal typu freak-fight jest znany Maksymilian Wiewiórka?
Maksymilian Wiewiórka w świecie Internetu oraz gal typu freak-fight jest znany pod pseudonimem Wiewiór.
Na jakich galach można było zobaczyć Maksymiliana Wiewiórkę?
Maksymilian Wiewiórka zaprezentował się fanom przede wszystkim na dwóch galach: "Fame MMA" oraz "ALMMA".
Z jakimi zawodnikami mierzył się już Maksymilian Wiewiórka?
Maksymilian Wiewiórka mierzył się już w wieloma różnymi zawodnikami. Jeśli chodzi o walki spod szyldu "ALMMA" byli to: Brajan Jędryszczak (porażka), Tobiasz Golis, Patryk Pielaszkiewicz oraz Tobiasz Le (trzy wygrane). Dla organizacji "Fame MMA" walczył natomiast z takimi zawodnikami, jak: Michał Handke (porażka), Kamil Hassan (podwójna wygrana), Amadeusz Roślik (wygrana), Adrian Polański (wygrana), Krystian Wilczak (wygrana) oraz Alan Kwieciński (porażka).
Jakie sukcesy ma na swoim koncie Maksymilian Wiewiórka?
Maksymilian Wiewiórka podczas gali "Fame MMA 12" zgarnął tytuł mistrzowski w kategorii półśredniej, a następnie obronił tytuł podczas walki na "Fame MMA 14". W najbliższej przyszłości Maksymilian stoczy walkę z Arkadiuszem Tańculą o tytuł mistrzowski w kategorii średniej ("Fame MMA 18").
W jakich miastach walczył już Maksymilian Wiewiórka?
Maksymilian Wiewiórka zaprezentował się już fanom m.in. w takich miastach, jak: Łódź, Gdańsk/Sopot (Trójmiasto) oraz Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też