Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Luigi Tozzi & Feral

Luigi Tozzi & Feral

Luigi Tozzi & Feral OpisWydarzeniaLuigi Tozzi & Feral - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Wychowany w Rzymie DJ i producent, który czerpie inspiracje z ponadczasowego włoskiego gustu. W ciągu kilku ostatnich lat wyrobił sobie markę jako jeden z najchętniej wybieranych DJ-ów w Europie.

O jego popularności zadecydowała jego własna wizja deep techno, która czerpie zarówno z ambientu i dubu, jak i parkietowej energii. Pełna emocji atmosfera wirującego dubu nadaje niepowtarzalną teksturę jego produkcjom. Tozzi publikuje głównie nakładem szwedzkiej wytwórni Hypnus, która wydała serię jego EP-ek i albumów, w tym doskonale przyjęty przez krytykę debiutancki album Deep Blue: Volume 2 w 2016 roku.

Tozzi blisko współpracuje także z takimi labelami, jak Non Series, Mental Modern i Outis Music, wydając zarówno solo, jak w kooperacji z Dino Sabatinim. Niezachwiane zaangażowanie Tozziego w jego brzmienie doprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj, do najlepszych klubów na całym świecie. Jego unikalne, hybrydowe brzmienie DJ i producenta pozwala mu dalej ewoluować i eksperymentować jako artysta. Podczas występów na żywo towarzyszy mu Feral.

Wydarzenia

Luigi Tozzi & Feral - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Luigi Tozzi & Feral ?

Miejscowości, w których Luigi Tozzi & Feral wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też