Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Klaudia Sobotka

Klaudia Sobotka

Klaudia SobotkaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Piosenkarka pop oraz rock
social media:

Opis

Klaudia Sobotka to polska piosenkarka popowa oraz rockowa, której muzyka towarzyszyła praktycznie na każdym etapie jej życia. Dzięki temu wiedziała, którą ścieżką ma podążać w dorosłym życiu i co chce zrobić dla samej siebie.

Rozpoznawalność w mediach społecznościowych

Zanim Klaudia wypłynęła na szerokie wody, cieszyła się sporą rozpoznawalnością w mediach społecznościowych – zwłaszcza na TikToku, gdzie chętnie dzieliła się swoim muzycznym talentem z odbiorcami.

To kobieta o wielu talentach, która świetnie czuje się nie tylko na płaszczyźnie wokalnej, ale też tworzy teksty, gra na gitarze i zabrała się za komponowanie. Na pewno nie można jej odmówić ambicji, profesjonalizmu, kreatywności, determinacji oraz pasji. Wszystko to sprawiło, że już po kilkunastu miesiącach muzycznej działalności przekonała do siebie wielką grupę wiernych słuchaczy.

Utwory „SIO” i „Bliżej”

Bardzo głośno o Klaudii zrobiło się m.in. za sprawą wydania dwóch popularnych utworów w 2023 roku:

  • „SIO”,
  • „Bliżej”.

Artystka pokazała w nich swoją artystyczną twarz i zaprosiła odbiorców do wspólnej podróży po jej muzycznej duszy. Środowisko odebrało te numery bardzo przychylnie, dzięki czemu Klaudia mogła się skupić na dalszej działalności.

Kawałki „Niepokoje”, „Nie patrzę w górę” i „Zobacz mnie”

2023 rok był dla Klaudii niezwykle pracowity, ponieważ wydała wtedy jeszcze kilka innych kawałków:

  • „Niepokoje”,
  • „Nie patrzę w górę”,
  • „Zobacz mnie”.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się zwłaszcza ten pierwszy utwór, w którym Klaudia otworzyła się przed słuchaczami jeszcze bardziej, niż do tej pory. Co można z niego wyciągnąć? Choćby to, że nawet znanym artystom towarzyszą rozmaite emocje oraz obawy, często podczas najprostszych czynności i doświadczeń, ale zawsze trzeba się z nimi zmierzyć.

Mocne wejście w 2024 rok – numer „Młodość”

Klaudia wykorzystała swój dobry czas na muzycznym rynku, mocno wchodząc w 2024 rok. Jej fani zostali zaskoczeni kawałkiem o nazwie „Młodość”. Cóż można rzec - to potwierdzenie jej talentu, autentyczności, naturalności oraz artystycznej dojrzałości.

Mimo stosunkowo niewielkiego doświadczenia na profesjonalnym rynku muzycznym, Klaudia zdążyła już wystąpić dla swoich fanów m.in. w Warszawie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z jakich utworów znana jest Klaudia Sobotka?
Klaudia Sobotka zdobyła sporą popularność, m.in. dzięki kawałkom: „SIO”, „Bliżej”, „Nie patrzę w górę”, „Niepokoje”, „Zobacz mnie” oraz „Młodość”. Najpierw zaistniała w mediach społecznościowych, gdzie zdobyła spore uznanie - m.in. na TikToku.
W jakich gatunkach muzycznych Klaudia Sobotka czuje się najlepiej?
Klaudia Sobotka świetnie czuje się w repertuarze rockowym oraz popowym.
Czy Klaudia Sobotka zajmuje się tylko wokalem?
Klaudia Sobotka dysponuje wielkim talentem wokalnym, ale poza tym gra na gitarze, rozpoczęła swoją przygodę z komponowaniem muzyki i tworzy teksty. Zawsze stawiała na wszechstronność.

Fani lubią też

Zobacz też