emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta DJ Killer

DJ Killer

DJ KillerOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Pod pseudonimem DJ Killer kryje się polski artysta - Jarosław Kozłowski. Urodził się 18 grudnia 1991 roku w mazowieckim miasteczku - Sierpcu. Muzyką zainteresował się jeszcze w podstawówce, ale wtedy skupiał się na jej słuchaniu. Z czasem zaczął miksować muzykę i już w wieku 16 lat wystąpił pierwszy raz w klubie. Nie był główną gwiazdą. Na scenie pojawił się jako gość. Jednak to wystarczyło, by zakochał się w miksowaniu. Od tego czasu muzyka go pochłonęła.

W następnych latach grał w różnych internetowych radiach. Rok 2010 przyniósł mu nową szansę. Wziął wtedy udział w DJ-skim konkursie. Zagrał wtedy stworzonego przez siebie seta w klubie Sunday. Stanął wtedy na podium, zajmując zaszczytne trzecie miejsce. Cztery lata później zajął stanowisko rezydenta w Klubie Explosion Borkowo. Dzięki temu mógł dalej rozwijać swoją pasję i nabrać rozpędu. 

DJ Killer - przełom i dalsza kariera

Większość artystów trafia na przełomową chwilę w swojej karierze, dzięki której otrzymuje nowe szansy i zyskuje większą rozpoznawalność. Dla Jarosława Kozłowskiego taki moment nadszedł w 2015 roku. Został zaproszony do współpracy przez znany klub Ibiza w Gwiździnach. Zajął w nim stanowisko rezydenta. Organizował różne imprezy, które były wyczekiwane przez fanów muzyki klubowej.

Na tym się nie skończyło. Artysta zyskał wtedy rozpoznawalność, ale niedługo później miał nastąpić drugi przełomowy moment w jego karierze. Był to live na Facebooku, który nosił nazwę "Niedzielne Granie na Spontanie u Killera". Przed ekranami komputerów i telefonów pojawiła się wtedy najliczniejsza widownia w jego dotychczasowej karierze. To dało mu kopa do działania i jeszcze większą sławę. Stało się to jego sposobem na cotygodniowe koncerty dla słuchaczy z całego kraju, a nawet spoza jego granic. Zyskał fanów, którzy chętnie ruszyli na jego koncerty w Polsce oraz innych krajach. 

W 2019 roku objął dwa ważne stanowiska. Pierwszym z nich było stanowisko rezydenta podczas imprez z serii "Vixomania", które odbywały się w katowickim Klubie Energy 2000. Niedługo później otrzymał także posadę rezydenta w klubie Protector w Uniejowie. 

DJ Killer - dyskografia

W swojej karierze Jarosław Kozłowski wypuścił wiele miksów oraz własnych utworów. Do tych drugich niewątpliwie należą:

  • "Anything" (2021, z Davidem Tangiem),
  • "Let Me Hear You Say" (2021, z Davidem Tangiem i Tomwellem),
  • "Like a Boss" (2021, z Majkim),
  • "Back to the Past" (2021, z Davidem Tangiem),
  • "Back in Time (extended)" (2022, z Majkim),
  • "Tacos" (2022, z Davidem Tangiem oraz Alienem Cutem).
Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie są największe hity DJ Killera?
Jego największe hity to "Anything", "Like a Boss", "Back to the Past", "Let Me Hear You Say" oraz "Back in Time" (remiks).
Na jakich playlistach Spotify można trafić na utwory DJ Killera?
Pojawiają się one na listach "VIXA na MAXA", "Muzyka Klubowa 2022" i innych.
Kiedy urodził się DJ Killer?
DJ Killer urodził się w 1991 roku.

Fani lubią też

Zobacz też