Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Artysta Joy Hauser

Joy Hauser

Joy HauserOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Joy Hauser belgijski duet, złożony z Jorisa Cielena i Stijna Vanspauwena. Powstał w 2017 roku i od początku cieszy się uznaniem fanów i zainteresowaniem oraz wsparciem wielu znanych postaci, jak Amelie Lens, czy Adam Beyer. Od początku swojej kariery Cielen i Stijn pojawili się w klubach na całym świecie. Wstępowali m.in. Południowej i Północnej Ameryce, a także w wielu miastach Europy i całego świata. ich muzyka ma unikalny styl. Łączy techno, rave, trance oraz mieszankę wielu innych stylów.

Joy Hauser: pochodzenie 

Joris Cielen oraz Stijn Vanspauwen poznali się w 2004 roku. Mężczyźni pochodzą z Bilzen, małej miejscowości w Belgii. Od początku połączyła ich miłość do muzyki. Zanim zaprezentowali się szerszej publiczności, przez wiele lat tworzyli muzykę i organizowali imprezy w swoim mieście. Pracowali również oddzielnie, próbując znaleźć swój własny styl. Ostatecznie postanowili połączyć siły. W 2006 roku pojawili się na festiwalu I Love Techno. 

Joy Hauser: kariera

Cielen i Vanspauwen przez lata tworzyli muzykę i organizowali imprezy zanim zdecydowali się oficjalnie stworzyć zespół pod nazwą Joy Hauser. Równolegle z jego budowaniem, pracowali jako DJ-e, pojawiając się w takich klubach i na festiwalach jak Awakenings, Tomorrowland, Extrema Outdoor oraz Pukkelpop. Dołączyli także do Labiryntu, jednego z lepszych w Belgii klubów muzyki elektronicznej.

Joy Hauser: albumy

W 2018 roku ciężka praca muzyków i ich zaangażowanie przyniosły efekt w postaci albumu "Galaxy Phase", który pokazuje ich unikalny styl, a fani z łatwością rozpoznają w nim dźwięki tworzone przez ich idoli. Utwory są energetyczne, a jednocześnie pełne melancholii i głębii. Po wydaniu albumu Cielen i Vanspauwen podpisali kontrakt z Terminal Moniki Kruse i wydali epkę zatytułowaną "C166W". Dzięki kontraktowi zaczęli zyskiwać uznanie na scenie międzynarodowej. Występowali m.in. w takich miastach jak Bogota, Stambuł, Berlin, Kijów, czy Londyn. Stworzyli również remiks utworu "Hypnotized" Amelie Lens, który otrzymał dobre recenzje i podbił serca fanów oraz krytyków.

Źródło zdjęcia: Audioriver Festival

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy powstał Joy Hauser?
Zespół Joy Hauser oficjalnie powstał w roku 2017.
Kto należy do zespołu Joy Hauser?
Zespół Joy Hauser tworzą wieloletni przyjaciele i DJ-e pochodzący z Belgii: Joris Cielen oraz Stijn Vanspauwen.
Jaką muzykę tworzy duet Joy Hauser?
Jest to połączenie m.in. techno, rave oraz trance.
Jakie są najbardziej znane utwory zespołu?
Muzycy są znani n.in. z takich utworów jak "Elements", "Knaldrang", "Lost in Dreams", "HydroChloride", "Crawler" "Molly" oraz "Sentient".
Gdzie do tej pory występował zespół Joy Hauser?
Zespół Joy Hauser od czasu powstania występował w wielu krajach. Zyskał popularność i uznanie, nie tylko w Europie, ale również w Ameryce Południowej oraz Północnej. Cielen oraz Stijn występowali m.in. w klubach muzycznych w Bogocie, Stambule, Berlinie, Kijowie oraz Londynie.

Fani lubią też

Zobacz też