Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Joey Valence & Brae

Joey Valence & Brae

Joey Valence & BraeSzczegółyOpisWydarzeniaJoey Valence & Brae - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Pennsylvania, USA
dyscyplina:
amerykański duet hiphopowy
social media:

Opis

W ciągu trzech lat od ich rzekomego spotkania w State College, PA Red Lobster, alternatywny duet punk-rap Joey Valence i Brae przeniósł swoje przełomowe brzmienie z akademików Penn State University do klubów, domów i festiwali na całym świecie. Pod wpływem dźwięków i kultury hardcore punk, hip-hopu i muzyki country, JVB tworzą energiczne, sprytne i beztroskie utwory, lirycznie przeplatając popkulturę i kontrkulturę, skate shopy i anime, BMX i sztukę uliczną.

Napędzani przez wiele milionów obserwujących na TikToku, YouTubie i Instagramie stworzyli hity takie
jak: "Double Jump" i "Punk Tactics" - pierwszy z nich był często określany jako "najlepszy występ w programie Ellen", podczas gdy ten drugi został odtworzony ponad 80 milionów razy. JVB zgromadzili globalną rzeszę fanów, zarówno odbiegających od normy nastolatków, jak i nostalgicznych dorosłych, wyprzedając koncerty w Ameryce Północnej i Europie oraz występując na niektórych z największych festiwali muzycznych na świecie (w tym: Lollapalooza, Reading & Leeds, Life is Beautiful i Riot Fest). Duet rozpoczął 2024 rok wyprzedaną trasą koncertową po Ameryce Północnej, wspierając swój debiutancki album Punk Tactics.

Celem chłopaków jest zjednoczenie świata w pokoju i miłości, ale w międzyczasie będą zajęci zdobywaniem największej kolekcji kart Pokémon wszechczasów i dopracowywaniem swojego kolejnego albumu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Joey Valence & Brae - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Joey Valence & Brae?

Miejscowości, w których Joey Valence & Brae wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też