Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska to urodzona w 1951roku w Gdańsku polska aktorka, tancerka, choreograf i piosenkarka, współzałożycielka formacji Naya-Naya i Sabat. W 1995 roku zdobyła odznaczenie Zasłużony Działacz Kultury.

Rozwój kariery Ewy Kuklińskiej

Debiut Ewy Kuklińskiej miał miejsce w 1977 roku wystąpiła wtedy w roli piosenkarki w programie Telewizji Polskiej Bardzo przyjemny wieczór.

 

Od 1979 do 1997 roku związana była z Teatrem Syrena mieszczącym się w Warszawie, gdzie wystąpiła w ponad trzydziestu spektaklach teatralnych. Jako choreograf stworzyła ponad 15 sztuk, m.in. Sprawę Romana K., Taniec kogutów czy Cafe pod Minogą

Ewa Kuklińska i muzyka

Ewa Kuklińska nagrała kilka albumów muzycznych. Jej koncerty można było usłyszeć w Europie, Ameryce Północnej czy Australii. Była również prowadzącą programu Schody, pióra, brylanty. Wzięła udział w ponad 100 widowiskach, takich jak np. Kabaret Starszych Panów, Melodie wielkiego ekranu czy Muzyka lekka, łatwa i przyjemna.

Ewa Kuklińska spektakle 2021

Ewa Kuklińska jest artystka, którą można zobaczyć zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle 2021 z jej udziałem to między innymi spektakl Babski przekręt, który można zobaczyć w krakowskim Kinie Kijów. Fabuła spektaklu w Krakowie opowiada o biznesmenie, który pragnie odzyskać obraz jest nim Mona Liza. Pomagają mu w tym cztery wyjątkowe kobiety. 

 

Na scenie wystąpią: Ewa Kuklińska Małgorzata Lewińska, Laura Samojłowicz, Matylda Damięcka. To spektakl teatralny napisany przez Alę Kwiatkowską, który pełen jest niespodziewanych zwrotów akcji.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Alina Zienowicz, CC-BY-SA 2.5

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ewa Kuklińska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/