Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

DJ W

Sprawdź wydarzenia
DJ WOpisWydarzeniaDJ W - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Pod tą enigmatyczną ksywką kryje się Wojciech Oborski. Ma już ogromne doświadczenie na scenie, ponieważ trwa na niej nieprzerwanie od lat 80., a sam mówi o sobie, że przejechał ponad milion kilometrów, zaliczył 2000 imprez, chociaż trzeba powiedzieć, że są to szacunki zaniżone, bo od tej informacji minęło kilka lat, więc będzie trzeba te liczby delikatnie zwiększyć. 

Wojciech Oborski zagrał w największych klubach w Polsce, a jego marka DJ W jest rozpoznawalna dla fanów trancowych brzmień. Warto zwrócić uwagę, że pojawiał się na tak znanych festiwalach jak Sunrise, Stadium of Sound czy Independence. W kontekście swojej kariery zawsze podkreśla swoje motto: "Żeby być dobrym DJ-em trzeba kochać muzykę….i ludzi…" - i tak rzeczywiście jest. W jego setach pojawiają się brzmienia trancowe, ale nie brak również cięższych uderzeń. Rezyduje w kilku klubach, a konkretnie Blue Disco w Staroźrebach koło Płocka oraz No.18 w Grudziądzu. Należy dodać, że można go zobaczyć również w jednym z najbardziej znanych klubach jakim jest 7th Heaven w Poznaniu.

Największe sukcesy DJ W?

Zacznijmy od tego, że DJ W ma na swoim koncie masę sukcesów. Podkreślmy chociaż to, że w 2006 roku został uhonorowany statuetką FTB, którą otrzymał na Dancenation w Poznaniu. Zajął 3 miejsce w kategorii na najlepszego DJ-a w Polsce. Są to naprawdę 2 ważne wydarzenia, aczkolwiek o wiele większym i ważniejszym jest uznanie widowni, która chętnie przychodzi na jego koncerty, by go posłuchać. 

DJ W cały czas gra w różnych klubach i praktycznie co weekend można go zobaczyć. W dodatku jego sety można przesłuchać na YouTube, które stara się umieszczać regularnie. DJ W pomimo swojego dojrzałego wieku nadal stara się robić wszystko, aby dostarczać swoim fanom jak najlepszą muzykę. Polska scena muzyczna jest dość bogata w DJ-ów, więc nie ma co się dziwić, że znajduje ze swoimi kawałkami sporo odbiorców. Jeżeli jesteśmy już przy jego setach, które można zobaczyć na YT, to nawet można odgrzebać nagrania z Sunrise Festival z 2004 i 2005 roku, co jest już prawdziwą perełką muzyki housowej, czy też ogólnie byśmy powiedzieli elektronicznej.

Ciekawostki o DJ W

Niedawno DJ W wystąpił w Ekwador Manieczki, które jest kultowym miejscem na polskiej mapie muzyki. Co ciekawe, jak sam przyznał, zagrał tam po 20 latach i miał ogromną tremę. To tylko pokazuje, że nadal ma masę ognia w sobie i nie podchodzi bezsentymentalnie do swoich obowiązków. Koniecznie trzeba powiedzieć, że na kolejnym Sunrise Festival, który odbędzie się w dniach 21-24.07.2023 zagra wraz z takimi gwiazdami jak 4 Strings czy CJ Stone, Matush, Matys czy Marc van Linden, więc największych fanów takich brzmień nie może tam zabraknąć.

Wojciech Obirski sam mówił, że zagrał w ponad 100 klubach w Polsce, chociaż tutaj powiedział o sobie zbyt skromnie, ponieważ biorąc pod uwagę jego doświadczenie i częstotliwość grania, to na pewno tych lokalizacji było znacznie więcej. Chcąc się dowiedzieć więcej o DJ W, a konkretnie o jego aktualnych koncertach, warto odwiedzić jego stronę internetową czy też profil na Facebooku, który aktualnie posiada ponad 12 tysięcy obserwujących, a sam DJ W stara się dzielić przemyśleniami na temat muzyki dość często poprzez publikację wpisów. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

DJ W - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi DJ W?

Miejscowości, w których DJ W wystąpi w najbliższym czasie: Kołobrzeg.

Jak nazywa się dokładnie DJ W?
DJ W to Wojciech Obirski
Jakie doświadczenie ma DJ W na scenie muzycznej?
Przeogromne. DJ W na scenie funkcjonuje już ponad 25 lat, a przez ten czas zdążył zagrać setki koncertów i pojawiać się na największych festiwalach. Cały czas koncertuje i rozpala parkiety na największych klubach w Polsce.
Czy DJ W występował na znaczących festiwalach?
Oczywiście, że tak! DJ W pojawiał się na tak znanych festiwalach, jak chociażby Sunrise Festival, który już od 20 lat odbywa się co roku w Polsce. Nawet na YouTube można znaleźć archiwalne sety z 2004 i 2005 roku.
Jakie jest motto życiowe DJ W?
Motto życiowe DJ W to "Żeby być dobrym dj'em trzeba kochać muzykę….i ludzi…"

Fani lubią też

Zobacz też