Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Deez Nuts

Deez Nuts

Deez NutsOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Deez Nuts to australijski hardcorowy zespół punkowy. Grupa powstała w Melbourne w stanie Wiktoria w 2007 roku. W obecnym składzie kapeli znajdują się wokalista JJ Peters, gitarzysta Matt Rogers aka Real Bad i perkusista Alex Salinger. Aktualnie grane przez Deez Nuts koncerty prezentują materiał z płyty „You Got Me Fucked Up”. Występy stanowią też przegląd największych hitów zespołu. Bilety na wydarzenia w ramach najnowszej trasy koncertowej Deez Nuts są dostępne również na stronie ebilet.pl.

Zdaniem wokalisty formacji album „You Got Me Fucked Up” to powiew świeżego powietrza, którego w ostatnim czasie brakowało muzykom. Warstwa liryczna, brzmienie i atmosfera albumu kojarzą się z energetyzującą imprezą, pozwalającą oderwać się od rzeczywistości i naładować baterie. Punkowy etos, dobra zabawa, szczere i kontrowersyjne teksty oraz pasja do sceny hardcore – to wszystko pozostaje obecne w muzyce Deez Nuts. Bilety na nadchodzące koncerty cieszą się niemałym zainteresowaniem. Nie przegap zatem szansy na spotkanie z australijskimi muzykami na żywo!

Deez Nuts – koncerty

Deez Nuts w Polsce zagra po raz pierwszy w historii. Zespół odwiedzi warszawski klub Hydrozagadka. Występ, który pierwotnie miał odbyć się w tym roku, zaplanowany jest na 6 lutego 2023. Podobnie jak inne przewidziane przez Deez Nuts koncerty 2022 w Europie musiał zostać przełożony na nowy termin ze względu na zagrożenie koronawirusem. Skorzystaj z unikalnej okazji, by zobaczyć Deez Nuts w Polsce. Bilety kupisz wygodnie na naszej stronie internetowej.

Deez Nuts koncerty 2022 (a w zasadzie przeniesione na rok 2023) organizuje również m.in. w Brnie, Budapeszcie, Bratysławie, Londynie i Manchesterze. Europejska trasa będzie obfitować w dodające pozytywnej energii imprezowe kawałki, hymny na cześć indywidualizmu i wpadające w ucho riffy. W ramach wydarzeń usłyszymy największe przeboje i nowszy materiał kapeli. Sprawdź harmonogram koncertów i wyrusz na muzyczne spotkanie z Deez Nuts. Bilety zamówisz bez wychodzenia z domu.

Zespół wokół frontmana J.J. Petersa czuje się jak w domu zarówno w małych klubach, jak i na dużych arenach. Przez lata budował doskonałą reputację jako formacja genialnie brzmiąca na żywo, a dzięki swoim wysokooktanowym występom i nieustannym mosh pitom publiczności są szczególnie popularni w Europie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Deez Nuts?
Pierwsza płyta Deez Nuts to „Stay True” z 2008 roku, na której gościnnie zaśpiewali Jamie Hope z byłego The Red Shore, Joel Birch i Ahren Stringer z The Amity Affliction oraz Louie Knuxx. Kolejnymi albumami zespołu są „This One's for You” (2010), „Bout It!” (2013), „Word Is Bond” (2015), „Binge & Purgatory” (2017) i „You Got Me Fucked Up” (2019). Grane przez Deez Nuts koncerty są przeglądem całości dyskografii, z uwzględnieniem najnowszego materiału.
Jaką muzykę tworzy zespół Deez Nuts?
Hardcore punk, rap metal i metalcore to gatunki, których połączeniem jest muzyka formacji Deez Nuts. Koncerty zapewniają sporą dawkę pozytywnej energii fanom mocnego brzmienia. Deez Nuts przenosi słuchaczy na punkową imprezę, gdzie ostre teksty spotykają się z brzmieniem porywającym do tańca.
Kiedy powstał zespół Deez Nuts?
Deez Nuts powstał w Melbourne w 2007 roku jako projekt mocno inspirowany hip hopem i hardcore punkiem. Aktualnie do zespołu należą wokalista JJ Peters, gitarzysta Matt Rogers (znany też jako Real Bad) i perkusista Alex Salinger. Deez Nuts powstał po rozpadzie australijskiego zespołu metalcore I Killed the Prom Queen, którego perkusistą był JJ Peters.

Fani lubią też

Zobacz też