Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Artysta Chłodno

Chłodno

ChłodnoOpisWydarzeniaChłodno - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Chłodno to niezwykle pasjonujący duet muzyczny, który powstał na przełomie lata i jesieni 2019 roku. Duet tworzą Szymek Pałyz oraz Julka Zastryżna. 

Zespół Chłodno - informacje o zespole 

Chłodno w swojej muzyce opowiada o sprawach życiowych leżących na dnie serca każdego człowieka. Wersy utworów duetu płyną wprost z doświadczeń życiowych i nakskrytszych zakamarków dusz artystów. Duet tworzy muzykę, która od zawsze pozostawała głęboko w ich duszy lecz przez długi czas była zbyt krucha aby się pokazać światu. Chłodno łączy nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnymi wydźwiękami.

 

Pomimo, że artyści duetu to dwie odmienne dusze to dzięki muzyce łączą się w jedną całość. Duet ma na koncie trzy debiutanckie single zapowiadające nadchodzący pierwszy album, który ukazał się 1 czerwca  2020 roku. Mają także na swoim koncie dwie trasy koncertowe w ponad 30 miastach, które sami z powodzeniem zorganizowali.  Udzielili wywiadu oraz zagrali koncert w "Czwartym" Programie Polskiego Radia oraz koncert w ramach "Sofar Sounds Katowice" oraz Arena Live w Gliwicach. Ponadto Chłodno zostało wybrane do prestiżowego projektu pt:" My Name Is New"  wytwórni Kayax.

 

Bez wątpienia Chłodno sprawi, że dzięki dźwiękom ich nostalgicznych utworów w sercach słuchaczy zapali się iskierka nadziei i przedświadczenie, że pomimo jesiennej szarugi i mroźnego zimowego wieczoru nie jesteście sami. 

 

Duet Chłodno zyskuje duże grono fanów, którzy wyczekują kolejnych wydarzeń muzycznych z ich udziałem Koncerty Chłodno to za każdym razem duża dawka emocji dla każdego odbiorcy. 

 

Wydarzenia

Chłodno - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Chłodno?

Miejscowości, w których Chłodno wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też