Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta B.L.U.E.

B.L.U.E.

Sprawdź wydarzenia
B.L.U.E.SzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Polski zespół pop
social media:

Opis

Zespół muzyczny B.L.U.E. to kapela, o której słyszy się coraz częściej. Wszystko za sprawą występu w programie "Pytanie na Śniadanie" oraz długo wyczekiwanej płyty, która ukazała się w 2022 roku. Jeśli więc jeszcze nic nie wiesz o zespole – koniecznie nadrób zaległości. Zajrzyj poniżej i dowiedz się więcej.

B.L.U.E. – co to za zespół?

Kapela B.L.U.E. to dość świeży projekt na polskiej scenie muzycznej. Jej historia sięga bowiem marca 2017 roku, kiedy to członkowie tego zespołu zaczęli spotykać się na próbach w Łapanowskim Domu Kultury. W skład zespołu wchodzą: wokalista Szymon Ciszek, basista Marcin Łosiowski oraz Arkadiusz Pajorski, który gra na perkusji. Co ciekawe, kilka miesięcy od powstania zespołu dołączył do nich także gitarzysta Stefan Chyrc, z którym B.L.U.E. zaczęło nagrywać od września. Co natomiast oznacza nazwa zespołu? Jak członkowie kapeli sami mówią "nawiązuje on do muzyki grupy". Podobnie jak kolor niebieski ma wiele różnych odcieni, tak i piosenki tego zespołu są pełne różnych emocji – od radości, po smutek, który również można znaleźć w ich utworach.

Jaką muzykę gra zespół B.L.U.E.?

Muzyka zespołu B.L.U.E. to połączenie nowoczesnego pop'u z elementami rock'a, a nawet i elementów bluesa. Nie brakuje w niej radosnej energii, ani tekstów, które skłaniają do refleksji nad sobą oraz życiem. Połączeni miłością do muzyki artyści, śpiewają o codzienności, a w ich kawałkach każdy znajdzie coś dla siebie. W piosenkach B.L.U.E. można znaleźć dużo pozytywnej energii, która zachęca do działania. Na koncertach kapela daje z siebie natomiast wszystko. Chłopakom z zespołu nie brak pozytywnej energii, jaką zarażają swoją publiczność, a bogaty repertuar uprzyjemnia występy. Na żywo zespół wypada jeszcze lepiej niż w telewizji, czego dowodem jest również wciąż rosnąca ilość wydarzeń, na których panowie się pojawiają.

Pierwsze sukcesy muzyczne

W takim składzie po raz pierwszy zespół zagrał razem w listopadzie 2017 roku w swoim rodzinnym Łapanowie położonym nieopodal Bochni. Pierwszy raz na dużą skalę zespół można było usłyszeć na scenie w telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN". To właśnie tam grupa zaprezentowała swój pierwszy utwór "Zawróć", który ukazał się w 2020 roku. Tekst utworu opowiada o tęsknocie do ukochanej, która odeszła. Nasycone namiętnością uczucie przeminęło, pozostawiając po sobie dziurę w sercu mężczyzny. Warto również wspomnieć, że piosenka powstała na podstawie historii wokalisty Szymona Ciszka. Największym sukcesem zespołu B.L.U.E. jest jednak wydana w 2022 roku płyta pod tytułem "9".

Kategorie:zespoły popowe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy powstał zespół B.L.U.E?
Zespół nagrywa razem od marca 2017 roku.
Kto tworzy zespół B.L.U.E?
Do zespołu B.L.U.E. należy Szymon Ciszek (wokalista), gitarzysta Stefan Chyrc, basista Marcin Łosiowski i perkusista Arkadiusz Pajorski.
Skąd pochodzi zespół B.L.U.E?
Zespół pochodzi miejscowości Łapanowo koło Bochni.

Fani lubią też

Zobacz też