Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock You Me At Six - Final European Tour

You Me At Six - Final European Tour

20.11.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

You Me At Six - Final European TourBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

YOU ME AT SIX
środa
20.11.2024
20:00

YOU ME AT SIX

Warszawa, Palladium

O wydarzeniu

Brytyjczycy z You Me At Six w przyszłym roku zakończą swoją działalność, ale zanim to nastąpi będziemy mieli okazję pożegnać ich w jedyny właściwy sposób - spotykając się z nimi na żywo. Zespół wystąpi na jedynym i ostatnim w swojej historii koncercie w naszym kraju 20 listopada w warszawskim klubie Palladium. You Me At Six bilety już w sprzedaży.

You Me At Six informacje

Dokładnie dwie dekady trwała kariera brytyjskiego You Me At Six i na pewno muzycy będą wspominali ten czas bardzo dobrze. Już wydając swój debiutancki album “Take Off Your Colours” grupa zaznaczyła swoją obecność na listach przebojów i do swojego ostatniego krążka, “Truth Decay” z zeszłego roku, zawsze znajdowała na nich miejsce. Największe sukcesy odnosili na etapie płyt “Cavalier Youth” z 2014 oraz “Suckapunch” sprzed 3 lat. Obie uplasowały się na szczycie notowania najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii, a ten pierwszy znalazł się również na liście Billboard 200. 

Na przestrzeni lat grupa zjeździła cały świat dzieląc sceny z takimi zespołami jak Thirty Seconds to Mars, Paramome, Fall Out Boys, All Time Low czy Bring Me the Horizon. W najbliższym czasie You Me At Six będą żegnać się ze swoimi fanami i podczas ostatniej podróży nie zapomną o Polsce, gdzie wystąpią na jedynym i zarazem ostatnim koncercie w naszym kraju.  

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też