Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

26-27.04.2024 Warszawa, Poznań

Organizator: FANTOM MEDIA Michał Kapuściarz

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Warszawa

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !
piątek
26.04.2024
20:30

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

Warszawa, Scena Relax

Poznań

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !
sobota
27.04.2024
19:00

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

Poznań, Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty zespołu Another Pink Floyd, uznawanego za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Gościem specjalnym podczas koncertów będzie Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda. Another Pink Floyd bilety na koncerty  już w sprzedaży.

Another Pink Floyd koncerty 2023

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.

Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie “Pulse”.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", “Sorrow, What Do You Want From Me” czy “High Hopes” a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też