Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Thundermother - Goddess of the Road Tour 2025

Thundermother - Goddess of the Road Tour 2025

23.03.2025 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Thundermother - Goddess of the Road Tour 2025BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Thundermother - Goddess of the Road Tour 2025
niedziela
23.03.2025
20:00

Thundermother - Goddess of the Road Tour 2025

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Szwedzkie boginie rock’n’rolla wracają na trasę! Grupa Thundermother zagra w przyszłym roku jeden koncert w naszym kraju, który odbędzie się 23 marca w warszawskim klubie Niebo. Towarzystwo nie bez pazura, bo razem z nimi wystąpią: Cobra Spell oraz Vulvarine! Bilety na koncert Thundermother już w sprzedaży. 

Thundermother informacje

To, że kraj ze stolicą w Sztokholmie rockowymi zespołami na najwyższym poziomie sypie jak z rękawa, jest raczej faktem powszechnie znanym. Działalność Thundermother bez wątpienia jest podtrzymaniem tej tezy - grupa, która w tym roku obchodzi 15-lecie swojej działalności gościła na listach przebojów w swoim rodzimym kraju, Niemczech oraz Szwajcarii, a na trasę po Ameryce Północnej i Europie zaprosił je legendarny zespół Scorpions. Formę Thundermother możecie sprawdzić słuchając ostatnich singli “Speaking of the Devil” i “I Left My License in the Future”, a koncert w Polsce tylko umocni Was w przekonaniu, że dziewczyny są uosobieniem rock’n’rolla!

Support: Cobra Spell, Vulvarine

Obok Thundermother zobaczymy międzynarodowy skład Cobra Spell. Podopieczne Napalm Records pod koniec 2023 roku podzieliły się ze światem debiutanckim albumem “666”, który wzorowo hołduje klimatom hard & heavy z lat 80’. Natomiast Austriaczki z Vulvarine łączą takie gatunki jak punk, hard rock oraz blues i dodatkowo zalewają to rock’n’rollową energią. Koniecznie sprawdźcie ich zeszłoroczną EPkę “Witches Brew”!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też