Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Metal SONATA ARCTICA + FIREWIND, SERIOUS BLACK

SONATA ARCTICA + FIREWIND, SERIOUS BLACK

11-12.10.2024 Warszawa, Poznań

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
SONATA ARCTICA + FIREWIND, SERIOUS BLACKBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

SONATA ARCTICA / FIREWIND / SERIOUS BLACK
piątek
11.10.2024
20:00

SONATA ARCTICA / FIREWIND / SERIOUS BLACK

Warszawa, Klub Proxima

Poznań

SONATA ARCTICA / FIREWIND / SERIOUS BLACK
sobota
12.10.2024
20:00

SONATA ARCTICA / FIREWIND / SERIOUS BLACK

Poznań, Klub Tama

O wydarzeniu

Powermetalowcy! Jesienią szykujcie się na 2 wyjątkowe wieczory, podczas których fińska Sonata Arctica wspierana będzie przez Firewind z Gusem G. na czele oraz międzynarodową formację Serious Black. Ten mocarny zestaw będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć 11 października w warszawskiej Proximie oraz dzień później w poznańskiej Tamie. Bilety na koncerty Sonata Arctica, Firewind i Serious Black już dostępne.

Sonata Arctica informacje

Mesjasze power metalu z Finlandii powrócili 8 marca z albumem “Clear Cold Beyond”, na którym sięgają do swoich korzeni. Wyprodukowany przez Mikko Karmila, z którym grupa współpracowała na swoich pierwszych wydawnictwach krążek brzmi masywnie i nie brakuje na nim magicznych, heavymetalowych melodii, o czym będziecie mogli się przekonać na dwóch koncertach w naszym kraju. Oprócz utworów z niego w setliście Sonaty na pewno nie zabraknie największych hitów, więc szykujcie się na niezapomniane show!

Firewind informacje

Nowym albumem mogą się pochwalić również Grecy z Firewind. Dowodzona przez byłego gitarzystę Ozzy’ego Osbourne’a Gusa G. grupa na swoim dziesiątym krążku przebojowo łączy hard rocka z power metalem, a dopieszczone do perfekcji solówki idealnie współgrają z wokalami charyzmatycznego Herbiego Langhansa (Avantasia). Pozycja obowiązkowa dla fanów power metalu w klasycznym jego wydaniu.

Serious Black informacje

Na koncertach w Warszawie i Poznaniu jako pierwsza zaprezentuje się międzynarodowa formacja Serious Black. Założony przez byłych muzyków Helloween, Blind Guardian, Visions of Atlantis czy Ted Morose zespół na swoim koncie ma 6 pełnych albumów, a ostatni z nich, “Vengeance is Mine”, ukazał się w lutym 2022 roku nakładem AFM Records. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też