emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Cult of Luna

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Cult of LunaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Cult of Luna w Polsce! Podczas koncertu towarzyszyć im będą zespoły Caspian i Birds in Row. Cult of Luna bilety na koncert już w sprzedaży!

Cult of Luna koncerty 2022

 

 • 18:00 wejście
 • 18:40 Birds in Row
 • 19:40 Caspian
 • 21:00 Cult of Luna

Cult of Luna z Birds in row

Już od ponad 20 lat Cult of Luna buduje sobie pomnik za sprawą przepełnionej emocjami muzyki. Szwedzi bez wątpienia należą do ścisłej, post metalowej czołówki, o czym przypomnieli rok temu długo wyczekiwanym albumem „A Dawn to Fear” – pierwszym i, jak się okazuje, ostatnim wydanym pod egidą Metal Blade Records. W maju tego roku muzycy powołali do życia swoją wytwórnię, Red Creek Recordings, której pierwszym wydawnictwem będzie nowa EPka zespołu – „The Raging River”. Materiał ma być pewnego rodzaju mostem łączącym to, co zostało zapoczątkowane na „A Dawn to Fear” z jego długogrającym następcą. Gościnnie usłyszymy na nim Marka Lanegana – legendarnego wokalistę, z którym formacja miała już okazję współpracować przy okazji płyty „Somewhere Along the Highway” i utworu „ And With Her Came The Birds”. 

Caspian

Caspian to post rockowy zespół założony w Beverly w stanie Massachusetts. Amerykanie nagrali dotychczas 5 albumów studyjnych, z czego ostatni – „On Circles” – wydany został w styczniu tego roku. Na wydanym po 5 latach od poprzednika albumie usłyszymy echa metalu, shoegaze’u, elektroniki, noise’a  czy nawet ambientu, co w połączeniu tworzy klimat iście medytacyjny. Muzycy podkreślają, że prace nad materiałem przebiegały w najbardziej naturalny w historii formacji sposób, gdzie ciągłe wątpliwości zostały zastąpione intuicją. Warto dodać, że odpowiedzialny za oprawę graficzną na „On Circles” Jordan Butcher został za nią nominowany do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii Best Recording Package.  

Ograniczenia wiekowe

 • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

 • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Zasady bezpieczeństwa 

 • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
 • Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
 • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
 • Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
 • Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu dostępne TUTAJ

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też