Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Rock SELF DECEPTION

SELF DECEPTION

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

SELF DECEPTIONO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA DATY: Z uwagi na konflikt terminowy z koncertami na innych rynkach, zespół Self Deception jest zmuszony przesunąć kilka koncertów ze swojej nadchodzącej, europejskiej trasy. W związku z tym warszawski koncert w klubie VooDoo zostaje przeniesiony na 28.01.2024 roku. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność

 

3 szwedzkie zespoły prezentujące nowoczesne podejście do muzyki z pogranicza rocka i metalu - wyruszający w swoją headlinerską trasę Self Deception, a wraz z nim Awake The Dreamer oraz Leons Massacre, wystąpią 28 stycznia 2024 roku na deskach warszawskiego klubu VooDoo! Self Deception bilety na koncert już w sprzedaży. 

Self Deception informacje

Ciężka praca doprowadziła Self Deception do pozycji jednego z najczęściej streamowanych zespołów ze Szwecji, którego grono słuchaczy przekroczyło już liczbę miliona osób. Ich brzmienie to połączenie najostrzejszego hard rocka z przebojowymi, wręcz popowymi refrenami oraz dźwiękowych pejzaży. Wydany w lutym album “You Are Only As Sick As Your Secrets” to już niemal nowoczesny klasyk, na którym znajdziemy takie utwory jak “Fight Fire With Gasoline” czy “PSYCHO”. Self Deception nie spoczywają na laurach i oprócz ogłoszenia swojej headlinerskiej trasy dzielą się z fanami nowym singlem “The Scandinavian Dream”

Gośćmi specjalnymi na europejskim szlaku będą: post hardcore’owe Awake The Dreamer, z którym Self Deception rozgrzewali publikę na majowych koncertach u boku Dead By April oraz łącząca pop punk z emo grupa Those Without.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też