Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Festiwale TOP of the TOP Sopot Festival 2024

TOP of the TOP Sopot Festival 2024

19-22.08.2024 Sopot

Organizator: Festival Group

Sprawdź bilety
TOP of the TOP Sopot Festival 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Sopot

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 1
poniedziałek
19.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 1

Sopot, Opera Leśna
TOP of the Top Sopot Festival – dzień 2
wtorek
20.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 2

Sopot, Opera Leśna
TOP of the Top Sopot Festival – dzień 3
środa
21.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 3

Sopot, Opera Leśna
TOP of the Top Sopot Festival – dzień 4
czwartek
22.08.2024
19:30

TOP of the Top Sopot Festival – dzień 4

Sopot, Opera Leśna

O wydarzeniu

Top of the Top Sopot Festival już w sierpniu!
  
Już 19 sierpnia wystartuje Top of the Top Sopot Festival – największe wydarzenie muzyczne tego lata, podczas którego publiczność bawić się będzie do utworów najbardziej topowych wykonawców w naszym kraju. Tym razem impreza zorganizowana zostanie przy udziale najnowszych technologii, a na deskach Opery Leśnej pojawią się zaskakujący artyści, których obecności nie można było na Top of the Top Sopot Festival przewidzieć! Na fanów czekać też będzie nie lada gratka przygotowana z okazji 30-lecia pewnej kultowej płyty… 
 

TOP of the TOP Sopot Festival 2024 - program

Wydarzenie potrwa od 19 do 22 sierpnia 2024 roku. Na zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie i przed ekranami publiczność czekać będzie jak zawsze najbardziej spektakularne show sezonu, zapewnione przez dziesiątki topowych polskich wykonawców. Cztery dni Top of the Top Sopot Festival obfitować będą jednak nie tylko w występy gwiazd muzyki, ale też w bogate choreografie, scenografię na światowym poziomie, wyśmienitych prowadzących, zakulisowe relacje w social mediach, a także w wiele zaskakujących niespodzianek. 

DZIEŃ 1 – 19 sierpnia

Poniedziałkowe otwarcie zatytułowane GORĄCZKA SOPOCKIEJ NOCY – pełne energetycznych występów wyjątkowych artystów – wypełnione zostanie niezwykłym spektaklem stworzonym przy użyciu najnowszych technologii. Tego dnia w Operze Leśnej pojawią się między innymi: Kayah, Sarsa, Kępiński >|< Kowalonek, Wilki, Enej, Lady Pank, Natalia Nykiel, Wiktor Dyduła, Wanda i Banda, Blue Cafe i Nick Sinckler!

DZIEŃ 2 – 20 sierpnia
Drugiego dnia, podczas koncertu CUDOWNE LATA 90’, widzowie zobaczą nie tylko niekwestionowane gwiazdy znane z największych krajowych scen, ale jak co roku będą mogli obserwować zmagania o nagrodę Bursztynowego Słowika – czyli najbardziej prestiżową statuetkę polskiego przemysłu muzycznego. Tego dnia na scenie pojawią się między innymi Zalewski, Natalia Kukulska, Nosowska, Natalia Szroeder, Rubens i Kasia Kowalska, a o Bursztynowego Słowika powalczą Marta Bijan, Teo Tomczuk, Arek Kłusowski, Oskar Cyms, Carol Markovsky, Paula Biskup oraz Zalia.

DZIEŃ 3 – 21 sierpnia
Trzeci wieczór, upływający pod hasłem MUZYKA TO COŚ, CO NAS ŁĄCZY, obfitować będzie w zaskakujące aranżacje i całkowicie nowe brzmienia, a wszystko to ubarwione zostanie wyjątkowymi wizytami gości i gwiazd stacji TVN. Tego dnia zaśpiewają dla nas między innymi Vito Bambino, Kaśka Sochacka, Urszula, Ewa Bem, Małgorzata Ostrowska, Felicjan Andrzejczak, Stanisław Soyka i De Mono.

DZIEŃ 4 – 22 sierpnia 
Całość zamkną trzy wyjątkowe koncerty. Podczas pierwszego z nich, zatytułowanego LEGENDY POLSKIEJ MUZYKI, niezapomniane przeboje wybrzmią na nowo, przy akompaniamencie orkiestry, z jeszcze większą siłą. To właśnie wtedy pojawią się między innymi Ewa Bem, Wojciech Gąssowski, Halina Frąckowiak, Andrzej Rybiński, Małgorzata Ostrowska, Alicja Majewska i Andrzej Dąbrowski. 
  
Drugi to ogromna niespodzianka zorganizowana specjalnie dla fanów ponadczasowej gwiazdy. W trzydziestą rocznicę wydania kultowego albumu „Sen” na naszej scenie wystąpi Edyta Bartosiewicz! Koncert Edyty w Operze Leśnej będzie nie lada gratką dla tych, którzy od lat wyczekiwali jej powrotu na sopocką scenę. Co ciekawe, Edyta Bartosiewicz jest laureatką Bursztynowego Słowika z 1992 roku, toteż jej występ na Top of the Top Sopot Festival 2024 będzie jej prawdziwym powrotem do korzeni! 
  
Trzeci koncert w trakcie czwartkowego wieczoru będzie nosił tytuł LEGENDY POLSKIEGO HIP-HOPU. To właśnie wtedy zgromadzeni w Operze Leśnej i przed telewizorami fani zobaczą nigdy wcześniej niewidziane podczas tego typu wydarzenia gwiazdy polskiej sceny rapowej: wystąpią między innymi Kaliber 44, O.S.T.R. i Bisz!

Czekamy na Ciebie w Operze Leśnej w Sopocie pomiędzy 19 a 22 sierpnia!

Producentem wydarzenia jest firma Festival Group. 
Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.
Transmisja wydarzenia odbędzie się na antenie TVN.
Współorganizatorem wydarzenia jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART/Opera Leśna.

 

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też