Kraków Live Festival 2022
Kraków Live Festival 2022

Kraków Live Festival 2022

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW

  • Taco Hemingway wjeżdża 19 sierpnia na Main Stage KLF!
  • Future drugim headlinerem Kraków Live Festival 2022! Jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i najbardziej wpływowych postaci hip-hopu ostatniej dekady wystąpi po raz pierwszy w Polsce - 19 sierpnia w Krakowie!

ZMIANA CEN  Tylko do 31 lipca (do godz. 23:59) lub do wyczerpania puli (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), bilety na Kraków Live Festival 2022 w niższej cenie - nie zwlekaj z zakupem!

Kraków Live Festival 2022: 19-20 sierpnia 2022, Lotnisko - Muzeum Lotnictwa Polskiego » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Krakowie

Kraków Live Festival 2022 bilety

REGULAR TICKETS - sprzedaż do 31.07.2022, godz. 23:59 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)

  • KARNET 2 Dni - 469 zł
  • KARNET 2 Dni z polem namiotowym 549 zł
  • BILET JEDNODNIOWY 309 zł

FINAL CALL TICKETSsprzedaż od 01.08.2022 o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów. Możliwość wcześniejszego startu sprzedaży Final Call Tickets w wypadku wyprzedania puli Regular Tickets.

  • KARNET 2 Dni - 529 zł
  • KARNET 2 Dni z polem namiotowym 609 zł
  • BILET JEDNODNIOWY 329 zł

Bilety dla dzieci: Regular Tickets + Final Call Tickets

  • Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia) - udział bezpłatny.
  • Dzieci od 3 do 10 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wstępu na Teren Imprezy mają ukończone 3 lata a nie mają ukończonych 10 lat) - 50% ceny

Zwolnienie z konieczności zakupu biletu oraz możliwość ze skorzystania z 50% zniżki dla dzieci (3-10 lat) należy udokumentować, przedstawiając przy wejściu na imprezę dowolny dokument, potwierdzający wiek dziecka. W przypadku nieprzedstawienia dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, należy dokonać dopłaty do biletu w wysokości różnicy pomiędzy wartością biletu a wartością biletu ze zniżką, według cennika obowiązującego w dniu zakupu, lub zakupić bilet.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kraków Live Festival 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Kraków Live Festival 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/