Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Miejsce WakeUp Olsztyn

WakeUp Olsztyn

Olsztyn, Okopowa 4
WakeUp OlsztynOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Klub WakeUp Olsztyn to miejsce idealne do zabawy. Spotykają się tu miłośnicy dobrej muzyki i tańca, którzy pozostają na parkiecie do białego rana. Klub otwarty został w 2020 roku. Znajduje się na Starym Mieście 26/27.

Klub WakeUp Olsztyn – o obiekcie

Klub WakeUp Olsztyn wyróżnia się pubowym klimatem i całkiem sporym miejscem do tańczenia. W obiekcie tym można poznać mnóstwo nowych, ciekawych ludzi i pobawić się w bezpiecznym środowisku. Do klubu przychodzą zarówno mieszkańcy samego Olsztyna, jak i okolicznych miejscowości. Miejscówka funkcjonuje od czwartku aż do niedzielnego poranka.

Klub WakeUp Olsztyn – wydarzenia – pierwsza impreza odbyła się tu w styczniu 2020 roku i od razu zdobyła rzeszę sympatyków. Podczas pierwszego eventu wystąpili tu Oner, Seinty, Poster, SunSet, Chris Gostle, Essa oraz Miss-M. Miłośnicy muzyki klubowej bawili się doskonale.

Klub WakeUp Olsztyn – koncerty i imprezy muzyczne

Klub WakeUp Olsztyn – wydarzenia – co dzieje się w obiekcie? Nieustannie organizowane są tu imprezy muzyczne i koncerty znanych wykonawców. Goście bawią się doskonale w rytm ulubionej muzyki. Wśród cyklów eventowych wymienić warto półmetki licealistów oraz liczne imprezy studenckie, dzięki którym młodzi ludzie integrują się, zdobywając kolejne, niezapomniane doświadczenia.

Klub WakeUp Olsztyn – wydarzenia

Jakie imprezy odbywają się w Klubie WakeUp Olsztyn? Koncerty to nie jedyny typ eventów, na których publiczność bawi się doskonale. Wśród wydarzeń cieszących się dużą popularnością wymienić warto stand-upy z udziałem znanych, polskich komików. Na scenie klubu pojawił się m.in. Maciej Twarowski, który opowiedział wiele niesamowitych historii z licznymi wątkami. Były to opowieści o związkach, dzieciństwie, aktualnych trendach i męskich wzorcach. Tego samego wieczoru publiczność rozbawił również Paweł Konkiel z programem „Stan przedzawałowy”, czyli opowieść o życiu z męskiego punktu widzenia.

W Klubie WakeUp Olsztyn wystąpił również znany szerokiej publiczności Daniel Midas, czyli twórca popularnej „Szopki dla reportera”. To urodzony podrywacz, który zdobywa damskie serca słowami „Jestem z Kaszewiakiem po imieniu.” Bilety na występ z jego udziałem rozeszły się jak świeże bułeczki.

Klub WakeUp Olsztyn to niezwykłe miejsce, gdzie każdy gość bawi się doskonale. To obiekt, w którym gra świetna muzyka, a na parkiecie szaleją goście w różnym wieku. Olsztyniacy oraz imprezowicze z pobliskich miejscowości co tydzień spotykają się tu, aby nawiązać nowe znajomości i celebrować wolne dni. Barmani dbają o gości, serwując przepyszne drinki alkoholowe i bezalkoholowe. Niezwykła atmosfera obiektu, przyciągający wzrok wystrój i bezpieczeństwo zabawy – czy potrzeba czegoś więcej?

Klub WakeUp Olsztyn – bilety

Chcesz móc uczestniczyć w wydarzeniach, które organizowane są w Klubie WakeUp Olsztyn? Bilety to jedyna gwarancja wejściówki! Jeśli więc widzisz, że już niebawem odbędzie się wydarzenie, które Cię interesuje – nie przegap okazji zawczasu spraw sobie bilet na stronie internetowej eBilet.pl. Mnóstwo zabawy w ciekawym towarzystwie – gwarantowane!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub WakeUp Olsztyn?
Klub WakeUp Olsztyn znajduje się przy Starym Mieście 26/27.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub WakeUp Olsztyn?
W Klubie WakeUp Olsztyn odbywają się głównie imprezy muzyczne i koncerty, a także stand-upy. Wystąpili tu Paweł Konkiel, Daniel Midas i Maciej Twarowski oraz wielu innych, wspaniałych artystów.
Kiedy został otwarty Klub WakeUp Olsztyn?
Klub WakeUp Olsztyn został otwarty w 2020 roku.

Fani lubią też

Zobacz też