Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Trzebińskie Centrum Kultury / Kino Sokół

Trzebińskie Centrum Kultury / Kino Sokół

Trzebinia, Kościuszki 74
Sprawdź wydarzenia
Trzebińskie Centrum Kultury / Kino SokółOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Otworzone w 1975 roku Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini to ważny ośrodek kulturalny dla mieszkańców miasta i okolic – odpowiada on za organizację i promocję różnorodnych koncertów oraz wydarzeń artystycznych czy edukacyjnych. W skład Trzebińskiego Centrum Kultury w Trzebini wchodzi również znajdujące się w tym samym budynku kino Sokół.

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini – wydarzenia kulturalne i rozrywkowe

Wśród organizowanych w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini wydarzeń propozycje w sam raz dla siebie znajdą zarówno miłośnicy programów rozrywkowych, jak i osoby poszukujące sztuki i kultury wyższej. Świetną okazją do rozluźnienia się ze znajomymi był zaplanowany na 15 stycznia 2024 roku występ Kacpra Rucińskiego – pioniera polskiej sceny stand-upowej, współzałożyciela projektu “Bez Cenzury” i wielokrotnego laureata największych festiwali i przeglądów kabaretowych w Polsce.

W ramach działalności Trzebińskiego Centrum Kultury w Trzebini organizowano również takie wydarzenia jak I Trzebińskie Spotkanie Filmowe “Short Film” 23 listopada 2023 roku czy Galę Finałową I Konkursu Historyczno-Literackiego im. Andrzeja Kostki.

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini wydarzenia organizowało również poza bramami budynku, co tylko potwierdza istotną rolę, jaką ta placówka odgrywa w regionie. Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini było odpowiedzialne między innymi za gminne dożynki, Letnie Kino Plenerowe oraz Strefę Kibica nad Chechłem podczas III Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska 2023.

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini – koncerty warte zapamiętania

Do mających miejsce w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini koncertów należy zaliczyć występ Big-Band Skala Pasji pod kierownictwem Jerzego Suruło, który był wymarzonym zwieńczeniem XI Festiwalu Muzyki Improwizowanej.

W lipcu 2023 roku w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini koncert miał okazję zagrać również zespół Klezmorim Trio, który swoją muzyką w języku Jidysz przeniósł słuchaczy do świata przedwojennych diaspor żydowskich. W kolejnym miesiącu gwiazdami organizowanego w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini koncertu był kwartet złożony z pianisty Marcina Kurcza, gitarzysty Łukasza Dudka i perkusisty Roberta Lubowieckiego, którzy wspólnymi siłami tworzyli podkład pod magiczny wokal Klaudii Waldon.

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini – wydarzenia, których nie możesz przegapić

Jakie atrakcje w nadchodzących tygodniach czekają na Ciebie w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini? Wydarzeniem, które cieszy się szczególnym zainteresowaniem jest koncert topowego polskiego zespołu Universe, znanego z utworów: “Głupia Żaba”, “Mr Lennon”, “Wołanie przez ciszę”, “Ty masz to czego nie mam ja” czy “Raz wróg, raz brat”. 

Z kolei 16 marca 2024 roku w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini na widzów będzie czekał Kabaret K2 z popularnym programem “Jedziemy po Was”. Grupa ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w Polsce, a bilety na ich wydarzenie możesz zarezerwować przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini – bilety na wydarzenia

Szukasz miejsca, w którym możesz wziąć udział w niezapomnianych festiwalach, wydarzeniach kulturalnych czy koncertach? A może szukasz rozrywki w postaci kabaretów lub stand-upów. W każdym z tych przypadków świetną propozycją okazuje się Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini – bilety na wydarzenia możesz zakupić zarówno przez internet, jak i stacjonarnie w recepcji budynku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini?
Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini znajduje się w centrum miasta, przy ul. Kościuszki 74.
Jakie wydarzenia odbywają się w Trzebińskim Centrum Kultury w Trzebini?
W Trzebińskim Centrum Kultury wydarzenia obejmują wszelkiego rodzaju festiwale, koncerty, maratony filmowe, stand-upy, kabarety i inicjatywy kulturalne.
Kiedy zostało otworzone Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini?
Uroczyste otwarcie Trzebińskiego Centrum Kultury w Trzebini miało miejsce w 1975 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też