Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Sztumskie Centrum Kultury

Sztumskie Centrum Kultury

Sztum, Mikołaja Reja 13
Sztumskie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sztumskie Centrum Kultury to instytucja, której głównym celem jest łączenie mieszkańców i zapewnianie im atrakcji poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń. Odbywające się w Sztumskim Centrum Kultury wydarzenia to przede wszystkim koncerty, konferencje, pokazy, szkolenia, festiwale, spektakle teatralne, kabaretony, konkursy i inne.

Sztumskie Centrum Kultury oferuje także innego rodzaju rozrywki i są to między innymi zajęcia, na które każdy chętny może dowolnie się zapisać. Odbywają się tutaj zajęcia z nauki gry na fortepianie i skrzypcach, zajęcia taneczne, zajęcia wokalne dla solistów – piosenka poetycka i poezja śpiewana. Funkcjonuje także dziecięco-młodzieżowy zespół wokalny "Eseczki" (wiek 10-12 lat), młodzieżowy zespół wokalny Muzofanki (młodzież ze szkół średnich), sekcja Zumba Ladies Solo (dla dorosłych).

Sztumskie Centrum Kultury – wydarzenia

Sztumskie Centrum Kultury to miejsce o niezwykle zróżnicowanym repertuarze eventów, które gwarantuje niezwykłe emocje i wrażenia, poprzez najciekawsze wydarzenia w okolicy. Różnego rodzaju koncerty, takie jak Sztumska Noc Bluesowa niezmiennie przyciągają tłumy fanów i widzów.

Organizowany w Sztumskim Centrum Kultury koncert Czesław Śpiewa i Arte dei Suonatori to niezwykłe wydarzenie – trasa koncertowa promująca nową płytę polsko-duńskiego zespołu. Tym razem zespół Czesława Mozila zagrał na scenie wraz z polską orkiestrą o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawiły się piosenki z płyty "Księga Emigrantów, cz. 2". Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: "Mam trzy latka" "Lokomotywa" "Kaczka". Nie zabrakło również znanych przebojów zespołu Czesław Śpiewa, jak i utworów z muzyki klasycznej.

Sztumskie Centrum Kultury organizuje także stand-upy. Olka Szczęśniak w programie "Skąpiec poznawczy" to jedno z najciekawszych propozycji dla miłośników komedii 2022 roku. Olka Szczęśniak to nietuzinkowa osobowość, która w swoich programach łączy trudy życia codziennego z wielkim dystansem do samej siebie i świata. Jej świetne poczucie humoru z pewnością trafi do każdego, nawet najbardziej wybrednego (pełnoletniego) widza.

Sztumskie Centrum Kultury – koncerty

Odbywają się w Sztumskim Centrum Kultury koncerty, ale nie tylko! Spektakl "Weekend z R." to mistrzowska farsa Robina Hawdona i pełna znakomitych kreacji komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. Na scenie pojawiają się między innymi: Monika Dryl, Łukasz Płoszajski, Paweł Orleański, Aleksandra Zienkiewicz, Sebastian Perdek, Magdalena Waligórska, Robert Wabich, Paweł Koślik, Rafał Kwietniewski i inni.

Sztumskie Centrum Kultury bilety

Sztumski Dom Kultury bilety oferuje w sprzedaży online. Wejściówki na poszczególne wydarzenia na bieżąco wchodzą do sprzedaży – koncerty, przeglądy i sztuki teatralne, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających.

Nie przegap tego i kup swój własny bilet na spektakl, koncert lub inny happening. Zachęcamy również do odwiedzania i śledzenia oficjalnych stron organizatorów, aby zapoznać się z nadchodzącym harmonogramem. Bilety można nabyć za pomocą serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje w Sztumskim Domu Kultury.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Sztumskie Centrum Kultury?
Sztumskie Centrum Kultury znajduje się przy ulicy Mikołaja Reja 13 w miejscowości Sztum.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sztumskim Centrum Kultury?
W Sztumskim Centrum Kultury odbywają się przede wszystkim koncerty, konferencje, pokazy, szkolenia, festiwale, spektakle teatralne, kabaretony, konkursy i inne.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też