Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce MCK w Płońsku

MCK w Płońsku

Płońsk, Płocka 50
MCK w PłońskuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku to centrum życia kulturalnego i społecznego, które od lat pielęgnuje historię i tradycję regionu. Płońska scena wyposażona jest w profesjonalny zestaw oświetleniowy oraz oświetlenie, a w odbywających się na niej widowiskach może uczestniczyć nawet 300 widzów (224 miejsca na trybunach i 76 miejsc na balkonie). Organizowane w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku wydarzenia często wykraczają poza sferę lokalną, zyskując ogólnopolski, a nawet międzynarodowy charakter.

Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku – wydarzenia w przeszłości

Co w ostatnim czasie działo się w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku? Wydarzenia, które cieszyły się największym zainteresowaniem to między innymi zorganizowany 7 listopada 2023 roku stand-up Rafała Rutkowskiego. Ten polski aktor i komik, który od ponad 26 lat występuje na scenach całej Polski i za granicą, w Płońsku zaprezentował swój jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów “Śmiejmy się Bracia i Siostry”.

Podczas organizowanych w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku wydarzeń rozrywkowych wystąpił również Kabaret Paranienormalni, który zaprezentował swój dwugodzinny spektakl “Osiemnastka”. Program w humorystyczny sposób opowiada o codziennym życiu Polaków w domach, zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisko.

Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku – koncerty

Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku to również największe w regionie wydarzenia muzyczne, skierowane zarówno do miłośników sztuki wyższej, jak i osób poszukujących nieco lżejszej rozrywki. Dużym echem odbił się organizowany w styczniu 2021 roku w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku koncert karnawałowy “Wielka sława to żart”, który przeniósł słuchaczy w magiczny świat wiedeńskich oper, operetek i musicali.

Do mających miejsce w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku koncertów zaliczają się również 26. Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek czy wydarzenie promujące płytę “Light in The Darkness” duetu James Brierley i Maciej Pruchniewicz.

Na scenie Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku koncert grał również utalentowany pianista klasyczny i aktywnie działający w mediach społecznościowych kompozytor – Grzegorz Niemczuk. Artysta w swoim repertuarze ma wszystkie utwory fortepianowe Fryderyka Chopina, dzięki czemu jego koncerty zyskały dużą sławę nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej.

Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku – wydarzenia, na które warto czekać

W lutym 2024 roku w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku koncert zagra Ryszard Rynkowski, który w latach 1978-1987 był członkiem grupy VOX, a w jego twórczości znajdują się takie przeboje jak “Bananowy song”, “Wypijmy za błędy”, “Życie jest nowelą”, “Dziewczyny lubią brąz” czy “Inny nie będę”. Bilety na koncert Ryszarda Rynkowskiego możesz zarezerwować przez takie platformy jak eBilet.pl.

Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku – bilety na wydarzenia i koncerty

Mające miejsce w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku wydarzenia kulturalne i koncerty nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i podróżnych z innych regionów Polski. Poszukujesz muzyki, rozrywki i sztuki w najlepszym wydaniu? Wybierz się do Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku – bilety na nadchodzące wydarzenia możesz zakupić zarówno stacjonarnie, jak i online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku?
Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku jest częścią Miejskiego Centrum Kultury, które znajduje się przy ul. Płockiej 50 w Płońsku.
Jakie wydarzenia odbywają w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku?
Organizowane w Sali widowiskowo-kinowej MCK w Płońsku wydarzenia to przede wszystkim koncerty, opery, operetki, spektakle teatralne, stand-upy i kabarety.
Kiedy została otworzona Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku?
Sala widowiskowo-kinowa MCK w Płońsku została otworzona po modernizacji w 2011 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też