Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Miejsce Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia

Mińsk Mazowiecki, ul.Jana Pawła II 23
Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopniaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim stała się w 1983 roku samodzielną placówką kształcenia muzycznego dla dzieci i młodzieży. Ten piękny budynek wyposażony jest w salę koncertową, dobrze wyposażone klasy, wysokiej jakości instrumenty muzyczne i profesjonalne zaopatrzenie, niezbędne do przeprowadzenia jakiegokolwiek większego kulturalnego wydarzenia.

Szkoła jako swoje zadania i cele obrała sobie rozbudzenie i rozwijanie zdolności artystycznych pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i przygotowanie wrażliwych i świadomych odbiorców sztuki. Aktywnie oddziałuje również w sferze kultury oraz przygotowuje do aktywnej działalności na rzecz kultury w środowisku lokalnym, jak równie nieustannie rozwija uczniów uzdolnionych plastycznie i muzycznie do dalszego kształcenia w szkołach artystycznych.

Szkoła ma świetnie wyposażoną, specjalnie dostosowaną do organizacji różnego rodzaju wydarzeń salę koncertową. Dzięki niej powstała możliwość organizacji koncertów, spektakli teatralnych i kabaretowych, a także innych wspaniałych wydarzeń, cieszących się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.

Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej – wydarzenia

Organizowane w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej wydarzenia to między innymi spotkania kabaretowe. Jednym z ciekawszych, które już miały tam miejsce, jest występ kabaretu Hrabi ze swoim nowym programem "Pociechy". Spektakl był przeznaczony dla dorosłych i młodzieży od lat 12. Dotyczył najważniejszych istot na Ziemi, czyli dzieci – opowiadał także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach. W niezwykle zabawny i przystępny sposób poruszał istotne kwestie dotyczące wychowania i opieki nad nimi. Wyjątkowe poczucie humoru i inteligentny żart przyciągnęły licznych, zainteresowanych widzów.

Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej – koncerty i wydarzenia 

Wśród organizowanych w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej wydarzeń warto przytoczyć propozycje dla miłośników kabaretów. Salę odwiedził Kabaret Smile wraz ze swoim "NOWYM" programem na 20-lecie. 

Zaplanowany w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej koncert, cieszący się ogromnym zainteresowaniem miłośników polskiej muzyki rozrywkowej, to także Platynowy Koncert, czyli 55-lecie zespołu Czerwone Gitary. Zespół podczas show wykonał zarówno mniej znane szerokiej publiczności utwory, jak i największe hity, które publiczność zawsze chętnie śpiewa razem z nimi. Utwory takie jak "Historia jednej znajomości", "Biały krzyż", "Powiedz stary gdzieś ty był" czy "Kwiaty we włosach" słucha już kolejne pokolenie Polaków.

Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej – bilety

Bilety na poszczególne wydarzenia cały czas są w sprzedaży. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających. Nie przegap tego i kup bilet na wyczekiwany spektakl, koncert lub stand-up.

Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej, aby zapoznać się z nadchodzących harmonogramem. Bilety są do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej?
Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej znajduje się przy ulicy Jana Pawła II 23 w Mińsku Mazowieckim.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej?
Wśród odbywających się w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej wydarzeń, warto wymienić m.in. koncerty oraz występy teatralne i kabaretowe.
Kiedy została otwarta Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej?
Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej została otwarta już w 1976 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też