Och - Teatr

Och - Teatr

Historia Och-Teatru związana jest z Fundacją Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Jej założycielami i fundatorami są aktorka Krystyna Janda, jej mąż – operator filmowy Edward Kłosiński oraz córka i aktorka – Maria Seweryn. Celem fundacji jest upowszechnianie oraz wspieranie kultury, głownie poprzez prowadzenie teatrów, ale także pomoc społeczności w dostępie do szeroko rozumianej kultury, współpraca ze szpitalami, domami dziecka i opieki, Uniwersytetami Trzeciego Wieku etc.

Och - Teatr informacje 

Dzięki działaniom Fundacji w 2005 roku otwarto teatr Polonia, w miejscu, w którym niegdyś znajdowało się pierwsze kino powojennej Warszawy – również o nazwie Polonia. Dzięki rosnącemu repertuarowi i ogromnemu zainteresowaniu widzów, a także ograniczonej licznie miejsc, zarząd podjął decyzję o otwarciu kolejnego teatru, w miejscu dawnego Kina Ochota.

 

Och-Teatr otwarty został 16 stycznia 2010 roku. Widownia z 447 miejscami pozwoliła na organizację większych wydarzeń. Spektakl Wassy Żeleznowej Gorkiego był pierwszym, który odbył się na scenie nowego teatru. Nowy obiekt przejął część repertuaru Polonii, a dodatkowo stworzył własny, z uwzględnieniem występów muzycznych.

 

W 2011 roku podjęto decyzję o reorganizacji profilu działania Teatru Polonia i Och-Teatru. Na scenie tego pierwszego odbywają się przedstawienia o nieco poważniejszej tematyce, natomiast drugi oferuje repertuar lżejszy, w dużej części komediowy. W 2013 roku budynek Och-Teatru przeszedł remont – powstała tu nowa scena i kawiarnia.

Och-Teatr spektakle i koncerty

Och-Teatr to miejsce dla ludzi, którzy poszukują niezapomnianych wrażeń w zakresie kultury i rozrywki. Odbywają się tu różne wydarzenia – przeprowadzane są m.in. warsztaty edukacyjne, wykłady, pokazy tematyczne, a także koncerty. Zdecydowanie największą grupą wydarzeń, organizowanych w Och-Teatrze są oczywiście spektakle z udziałem najpopularniejszych polskich aktorów.

 

W repertuarze Och-Teatru znalazły się spektakle Wspólnota mieszkaniowa, Coś tu nie gra, Casa Valentina, Oszuści, Lily, 8 kobiet, Pomoc domowa, Mayday i wiele innych. Na scenie pojawiło się wielu znanych aktorów teatralnych, filmowych i serialowych: Michalina Łabacz, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Piotr Grabowski, Filip Pławiak, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Agnieszka Więdłocha, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Wiktor Zborowski, Artur Barciś, Rafał Rutkowski i wielu innych!

 

Dużą popularnością cieszą się również stand-upy – bo kto nie lubi ogromnej dawki śmiechu i dobrej zabawy? Publiczność miała okazję uczestniczyć w występach m.in. Szymona Majewskiego: One Mąż Show oraz Maminszymek.

 

W Och-Teatrze odbywają się również występy muzyczne znanych polskich gwiazd estrady. Koncerty Marii Peszek, Kultu, Ani Dąbrowskiej, Macieja Maleńczuka, zespołu Strachy na Lachy, Grzegorza Turnaua i innych artystów przyciągnęły tłumy słuchaczy! Bilety na wydarzenia sprzedają się w niezwykle szybkim tempie, a każdy widz bawi się doskonale!

Często zadawane pytania dotyczące Och-Teatru

Gdzie znajduje się Och-Teatr?

Och-Teatr znajduje się w Warszawie, przy ulicy Grójeckiej, w miejscu dawnego Kina Ochota.

Mieści się przy ulicy Grójeckiej w Warszawie w dawnym budynku Kina Ochota.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Och-Teatr?

W Och-Teatrze odbywają się różne wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. Publiczność miała okazję zobaczyć m.in. spektakle Mayday, Coś tu nie gra, Oszuści, Lily, Wspólnota mieszkaniowa, 8 kobiet, Pomoc domowa. Odbyły się tu także koncerty Kultu, Grzegorza Turnaua, Marii Peszek, Ani Dąbrowskiej, Macieja Maleńczuka i zespołu Strachy na Lachy.

 

Kiedy powstał Och-Teatr?

Och-Teatr powstał w 2005 roku, w wyniku wzrostu popularności Teatru Polonia, założonego z inicjatywy Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Och - Teatr
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Grójecka 65
02-093 Warszawa
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/