Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych

Łaziska Górne, Św. Jana Pawła II 2
Miejski Dom Kultury w Łaziskach GórnychOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych to miejsce edukacyjno-kulturalne, gdzie odbywają się warsztaty, koncerty, eventy tematyczne oraz lekcje rysunku i malarstwa. W budynku znajdują się liczne pomieszczenia, które służą organizacji różnego rodzaju imprez – duża sala koncertowa wyposażona jest w doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, dzięki czemu to ona stanowi główne miejsce wydarzeń muzycznych i teatralnych.

MDK zachęca mieszkańców Łazisk Górnych do aktywnego uczestnictwa w warsztatach tematycznych i wykładach z gośćmi specjalnymi. Bilety wstępu na tego rodzaju eventy przybierają najczęściej formę bezpłatnych wejściówek.

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych – wydarzenia warsztatowe

Organizowane przez Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych wydarzenia warsztatowe za każdym razem przyciągają na widownię mnóstwo chętnych. Jesienią mieszkańcy miasta i pobliskich miejscowości mieli okazję uczestniczyć w takich zajęciach, jak lekcje fotograficzne czy kurs samoobrony. Przygotowano także spotkanie pod tytułem "Bezpieczni w sieci", podczas którego omówiono bezpieczne praktyki korzystania z mediów społecznościowych.

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych – bilety na wydarzenia

Jakie eventy kabaretowe organizuje Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych? Bilety na stand-upy za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. W ostatnim czasie na scenie pojawił się Marcin Zbigniew Wojciech – znany i ceniony komik, który zdobył już serca publiczności na antenach POLSATU, Comedy Central i TVP2, a także podczas audycji radiowych w RMF FM. Jego 17-letnie doświadczenie sceniczne sprawia, że prezentowane przez Marcina spektakle pełne są wzruszeń, humoru oraz głębokich refleksji. Kabareciarz zaprezentował fanom program "SZTO", podczas którego zaserwował na scenie swoje nieocenzurowane spojrzenie na świat – jego dowcipy są szczere do bólu, często trafiając prosto w punkt.

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych – wydarzenia komediowe

W Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych pojawili się także aktorzy z Formacji Artystycznej Kandyd 2. Z okazji Walentynek artyści zagrali na scenie komedię pod tytułem "Mąż mojej żony". Historia rozgrywa się we Frankfurcie, gdzie od kilku lat mieszka sympatyczny Zeflik. Bohatera odwiedza gość z Warszawy – Edmund. Choć mężczyźni wcześniej się nie poznali, szybko okazuje się, że łączy ich jedna istotna kwestia – wspólna żona Helena. Reżyserem spektaklu jest Henryk Adamek, a role główne odgrywa Dariusz Niebudka i Dariusz Wiktorowicza. Bilety na przedstawienie dostępne były do kupienia drogą online.

Na scenie w Łaziskach Górnych pojawił się również Kabaret Moherowe Berety – formacja komediowa, którą tworzą cztery utalentowane panie w średnim wieku. Artystki nie bawią się w politykę, skomplikowane tematy czy teorie społeczne. Aktorki skupiają się na tym, co łączy wszystkich ludzi – słabości, dziwactwa oraz przyzwyczajenia. Grupę tworzy Beata Chren, Elżbieta Okupska, Ewa Grysko oraz Marta Tadla.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych?
Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych znajduje się przy ulicy św. Jana Pawła II 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych?
Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych organizuje m.in. koncerty, stand-upy i eventy tematyczne. Bilety na imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl.
Kiedy został otworzony Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych?
Historia Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych sięga 1958 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też