Hala Legionów

Hala Legionów

Hala znajduje się w południowej części miasta, przy ulicy Bocznej i położona jest 100 metrów od stadionu lekkoatletycznego oraz 1000 metrów od miejskiego stadionu piłkarskiego. Tuż obok znajduje się kompleks leśny Stadion leśny oraz wyciąg narciarski.

Hala Legionów – o obiekcie

Na znajdującej się w hali płycie z dębowym parkietem o wymiarach 55 na 38 metrów zmieszczą się pełnych wymiarów boiska do piłki ręcznej, futsalu, siatkówki, koszykówki lub trzy boiska do siatkówki lub tenisa. Wymiary samej hali wynoszą odpowiednio: 107 m długości, 73 metry szerokości i 20 m wysokości. Stałe trybuny mają 3030 miejsc. Po rozstawieniu dodatkowych, widownię można powiększyć do 4200 miejsc siedzących, co daje jej pod tym względem ósme miejsce wśród podobnych obiektów w Polsce.

 

Druga część hali mieści czterotorową bieżnię o długości 75 metrów z nawierzchnią włoskiej firmy Mondo, skocznie do skoków o tyczce, wzwyż i w dal. W pozostałych pomieszczeniach znajduje się z siłownia, sale konferencyjne i bankietowe, szatnie dla zawodników i sędziów oraz magazyny sprzętów. Cała hala posiada klimatyzację oraz składający się z sześćdziesięciu jeden kamer system monitoringu. Oświetlenie jest dostosowane do wymogów transmisji telewizyjnych.

Hala Legionów w Kielcach – wydarzenia

Wydarzenia w Hali Legionów w Kielcach przyciągają publiczność, spragnioną kontaktu z szeroką pojętą kulturą i rozrywką. Na scenie pojawiają się tu zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy muzyki, teatru i sportu. Co wydarzyło się dotychczas w Hali Legionów? Koncerty Perfect, Fair Play Quartet, Voo Voo, Sanah oraz wiele innych!

 

Koncerty w Kielcach to wydarzenia kierowane zarówno do młodszej, jak i starszej publiczności. Doskonale bawią się na nich wszystkie pokolenia. Nic nie rozgrzewa publiczności tak, jak muzyka disco polo! Najlepsze zespoły polskiej muzyki tanecznej – Akcent, After Party, Focus, Power Play i Classic wystąpiły na kieleckiej scenie, wprawiając publiczność w doskonały nastrój! Bilety na wydarzenie sprzedały się błyskawicznie – nic dziwnego – widownia bawiła się doskonale!

 

Wśród wydarzeń w Hali Legionów wymień należy również imprezy sportowe. PGE VIVE Kielce zmierzyły się z NMC Górnik Zabrze w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej. Te i inne wydarzenia zobaczyć można na żywo – nie przegap kolejnych i obserwuj, co dzieje się w Hali Legionów w Kielcach.

 

Chyba każdy docenia kunszt gry aktorskiej Macieja Stuhra. Jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce pojawił się w musicalu Król swingu, czyli niesamowitej adaptacji filmu Ekscentrycy w reżyserii Janusza Majewskiego. Spektakl, któremu towarzyszyła orkiestra Big Collective Band pod batutą Wiesława Pieregorólki porwał widownię! Na scenie pojawili się m.in. Sonia Bohosiewicz, Kuba Badach, Natalia Rybicka i oczywiście – bohater wieczoru – Maciej Stuhr, we własnej osobie.

 

Hala Legionów w Kielcach – wydarzenia 2022

Hala Legionów – wydarzenia 2022 – nie przegap nowych, sportowych imprez, które wydarzą się w Kielcach już niebawem! Niezwykłe emocje i piłka ręczna na żywo tylko w Hali Legionów! Mecze Ligi Mistrzów oraz PGNiG Superligi, rozgrywki międzynarodowe i krajowe – nie tylko dla fanów sportu – to przeżycie zarówno dla młodszych, jak i starszych kibiców. Bądź z nami i obserwuj zmagania Łomży Vive Kielce – gwiazdy światowej i polskiej piłki ręcznej czekają na doping! Bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w meczach i innych imprezach.

 

FAQ:

 

  • Gdzie znajduje się Hala Legionów?

Hala Legionów znajduje się w Kielcach przy ul. Bocznej.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Legionów?

W Hali Legionów odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i sportowych. Wśród nich wymienić warto koncerty Voo Voo, Sanah, Perfect, Fair Play Quartet, imprezy sportowe, m.in. mecze piłki ręcznej czy też musicale – Król swingu – tu w roli głównej pojawił się Maciej Stuhr.

 

  • Kiedy utworzona została Hala Legionów?

Hala Legionów utworzona została w 2006 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala Legionów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Leszka Drogosza 2
25-093 Kielce

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/