Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Choszczenski Dom Kultury

Choszczenski Dom Kultury

Choszczno, Bohaterów Warszawy 17
Choszczenski Dom KulturyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Choszczeński Dom Kultury to samorządowa instytucja kultury. Cechuje się ona niezwykle szerokim zakresem działalności, dzięki czemu zapewnia ona możliwość rozwijania różnorodnych zainteresowań i pasji. Podstawowym zadaniem tej placówki jest oferowanie mieszkańcom miasta i okolic wielu odmiennych form obcowania z kulturą i sztuką, poprzez między innymi koncerty wokalno-muzyczne, występy artystyczne, realizacje sceniczne, spotkania teatralne, literackie, kabaretony, pokazy kinematograficzne, zajęcia umuzykalniające i taneczne.

Choszczeński Dom Kultury oferuje szeroką gamę pomieszczeń pod wynajem – mowa tu oczywiście o sali widowiskowej, konferencyjnej oraz klubowej, które doskonale sprawdzają się przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W obiekcie ponadto funkcjonuje tak zwana Mała Galeria, w której organizowane są wystawy.

Zainteresowani tańcem, mają możliwość uczestniczyć w zajęciach poświęconych zróżnicowanym gatunkom tańca, takim jak hip-hop czy break dance. Na miejscu działa również młodzieżowy zespół „Feel the high”, prowadzone są grupy tańca współczesnego: „Sephora 1”, „Sephora”, czy dedykowana z nazwy greckiej muzie „Terpsychora”. Odbywają się klasyczne zajęcia z tańca towarzyskiego, nie brakuje też akcentu folkowego – prowadzony jest Zespół Pieśni i Tańca „Stobniczanie”.

Choszczeński Dom Kultury – wydarzenia

Organizowane w Choszczeńskim Domu Kultury wydarzenia obejmują m.in. występy kabaretowe. Wśród najbardziej znanych artystów scenicznych, którzy odwiedzili ten obiekt, warto wymienić m.in. Kabaret Skeczów Męczących – kielecki zespół, założony już w 2003 roku, w skład którego wchodzi Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza. Przez ponad 15 lat na scenie panowie zdążyli już udowodnić, że są jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.

Spektakle kabaretu podbiło serca publiczności charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Występy te należą niewątpliwie do czołówki najzabawniejszych programów polskiej sceny kabaretowej.

Choszczeński Dom Kultury – koncerty

Organizowane w Choszczeńskim Domu Kultury koncerty pozostawiają po sobie niezapomniane wspomnienia i piękne przeżycia. Takim właśnie wydarzeniem jest Platynowy Koncert, czyli 55-lecie zespołu Czerwone Gitary. Zespół podczas koncertu wykona zarówno mniej znane szerokiej publiczności utwory, jak i największe hity, które publiczność zawsze chętnie śpiewa razem z nimi. Piosenki takie jak „Historia jednej znajomości”, „Biały krzyż”, „Powiedz stary gdzieś ty był” czy „Kwiaty we włosach” słucha już kolejne pokolenie Polaków.

Legendarna polska grupa nigdy nie zawodzi fanów. Od ponad 50 lat dostarczają wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Nie pozwól, żeby ominęły Cię takie emocje. Zdobądź swój bilet, przygotuj się i ciesz na jedno z najlepszych wydarzeń tego roku.

Choszczeński Dom Kultury – bilety

Oferowane w Choszczeńskim Domu Kultury bilety są dostępne w sprzedaży online – wejściówki na poszczególne wydarzenia na bieżąco wchodzą do sprzedaży. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających. 

Nie przegap tego i kup swój własny bilet na spektakl, koncert lub inny happening. Zachęcamy również do odwiedzania i śledzenia oficjalnych stron organizatorów, aby zapoznać się z nadchodzącym harmonogramem. Bilety można nabyć za pomocą serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje w Choszczeńskim Domu Kultury.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Choszczeński Dom Kultury?
Choszczeński Dom Kultury znajduje się przy ulicy Bohaterów Warszawy 17 w Choszcznie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Choszczeńskim Domu Kultury?
W Choszczeńskim Domu Kultury odbywają się spektakle teatralne, koncerty, festiwale i inne różnego rodzaju wydarzenia.

Fani lubią też

Zobacz też