Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Stacja Narciarska Soszów w Wiśle

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle

Wisła, Cieślarów 30
Stacja Narciarska Soszów w WiśleOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Soszów Wielki jest szczytem górskim o wysokości 886 m n.p.m., zlokalizowanym w Paśmie Czantorii w Beskidzie Śląskim, przedzielonym granicą państwową pomiędzy Polską a Czechami. Znajdują się tu Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to jedna z największych stacji narciarskich w Beskidach. Ten nowoczesny ośrodek charakteryzuje się dobrymi warunkami na trasach narciarskich, których długość wynosi ponad 6 km.

Organizowane przez Stację Narciarską Soszów w Wiśle koncerty to interesujące występy i pokazy artystów muzycznych znanych szerszej publiczności. Dobra zabawa w wyjątkowej atmosferze i specyficzny klimat miejsca tworzą nadzwyczaj doskonałe miejsce na spędzenie czasu wolnego. W obiekcie organizowane się przede wszystkim koncerty, ciekawe widowiska oraz zróżnicowane imprezy kulturalne. To miejsce warte odwiedzenia. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę dla całej rodziny. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kulturalne, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Te różnorodne formy rozrywki nie są dedykowane tylko miłośnikom sportów zimowych, ale wszystkim szukających wrażeń i dobrej zabawy.

Dlaczego warto odwiedzić Stację Narciarską Soszów w Wiśle? Wydarzenia mające tu miejsce cieszą się naprawdę dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów, zarówno z Polski, jak i za granicy. O zainteresowaniu odbywającymi się tu koncertami świadczy liczba sprzedanych na nie biletów.

Jakie eventy miały miejsce w Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle? Odbyły się tu imprezy z cyklu "Sylwestrowe Szusowanie" oraz "Sylwester na Stoku z Radiem Katowice". To wyjątkowe propozycje, które przypadły do gustu miłośnikom sportów zimowych, dobrej muzyki i klimatu gór. Stanowiły doskonałą okazję na spędzenie czasu dla całej rodziny. 

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle – koncerty

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle to niezwykłe miejsce, cenione przez wszystkich miłośników sportów zimowych i rozrywki. Na odbywających się tu wydrążeniach nie sposób o nudę, o czym przekonują się zarówno mieszkańcy Wisły, jak i turyści, którzy chętnie odwiedzają miasto głównie zimą. Miłośnikom muzyki na żywo i widowisk kulturalnych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów, organizowanych przez Stację Narciarską Soszów w Wiśle.

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle – bilety

Repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się obiecująco. To interesujące, różnorodne propozycje eventów, które przypadną do gustu widzom w różnym wieku. Odbywające się w obiekcie eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil oraz przeżycia czegoś wyjątkowego. To duże emocje i mnóstwo dobrej zabawy. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Stację Narciarską Soszów w Wiśle. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stacja Narciarska Soszów w Wiśle?
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle znajduje się przy ul. Cieślarów 30.
Jakie wydarzenia odbywają się w Stację Narciarską Soszów w Wiśle?
W Stacji Narciarskiej Soszów w Wiśle odbyły się m.in. takie wydarzenia jak: "Sylwestrowe Suszowanie" oraz "Sylwester na Stoku z Radiem Katowice".
Kiedy została utworzona Stacja Narciarska Soszów w Wiśle?
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle została utworzona w latach 80. XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też